Connect with us
Etihad, fot. mehmetkali Pixabay

Artykuły

Etihad Airways to pierwsza linia lotnicza na świecie, w której 100% załogi jest zaszczepionych

Etihad Airways to pierwsza linia lotnicza na świecie, w której 100% załogi jest zaszczepionych

Etihad Airways zaszczepiło 100 % swoich aktywnych pilotów i załóg lotniczych przeciwko COVID-19. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno pracownicy jak i pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie.

Zaszczepiona aktywna załoga Etihad Airways

Linia lotnicza zamieniła swoje centrum medyczne w klinikę szczepień. We współpracy z władzami sanitarnymi Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Etihad Airways zapewnił swoim pracownikom dostęp do szczepionki pierwszej linii. Szczepienia rozpoczęto w grudniu 2020 roku.

Zgodnie z celem rządu ZEA, aby zaszczepić połowę populacji Zjednoczonych Emiratów Arabskich do końca marca 2021 r., Etihad wyprzedza harmonogram, a ponad 75% wszystkich pracowników linii lotniczej otrzymało już co najmniej jedną dawkę szczepionki.

Linie lotnicze mają inne podejście do szczepień. United Airlines chce wprowadzić obowiązkowe szczepienia, Delta Air Lines rozpoczęło szczepienia starszych członków załogi, ale nie będą one obowiązkowe. Singapore Airlines chce być pierwszą linią lotniczą, która zaszczepi wszystkich swoich pracowników.

Źródło: etihad.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top