Connect with us
Etihad, fot. mehmetkali Pixabay

Artykuły

Bezpłatne ubezpieczenie od COVID-19 od Etihad

Bezpłatne ubezpieczenie od COVID-19 od Etihad

Wygląda na to, że ubezpieczenie od nowego koronawirusa w cenie biletu lotniczego staje się nowym trendem podróżniczym. Kolejna linia lotnicza – Etihad Airways oferuje swoim klientom ubezpieczenie na wypadek zakażenia w cenie biletu. Polisa pokryje koszty związane z leczeniem, czy też repatriacją. 

Ubezpieczenie od COVID-19 od Etihad

Przewoźnik z siedzibą w Abu Dhabi wprowadza ubezpieczenie COVID-19 w ramach programu „Etihad Wellness”. Ubezpieczenie automatycznie obejmuje również bilety zamówione przez Flipo. Dotyczy to każdego biletu, którego wylot jest z Abu Zabi – pasażerowie będą mogli przebadać się w wielu prywatnych ośrodkach opieki zdrowotnej w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w czasie od 96 do 48 godzin przed odlotem.

“Bezpieczeństwo, zdrowie i komfort naszych gości i personelu są dla nas najważniejsze podczas lotu i poza nim. Wprowadzenie globalnego ubezpieczenia COVID-19 we współpracy z AXA opiera się na już wdrożonych surowych środkach w ramach naszego programu Etihad Wellness ”- powiedział Duncan Bureau, starszy wiceprezes ds. Sprzedaży i dystrybucji Etihad Airways.

Test PCR wliczony w cenę biletu będzie dostępny dla wszystkich rezerwacji dokonanych od 1 października do 31 grudnia 2020 r. Pasażerowie klasy biznes i pierwszej

Aktualnie oferta darmowego ubezpieczenia Etihad ważna jest do końca roku 2020.

Źródło: etihad.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top