Connect with us
Rijksmuseum, Amsterdam, fot. Ståle Grut Unsplash

Artykuły

Kwarantanna i sztuka online: zobacz najlepsze dzieła bez wychodzenia z domu

Kwarantanna i sztuka online: zobacz najlepsze dzieła bez wychodzenia z domu

W trosce o zdrowie, nie tylko o nasze, ale także o zdrowie naszych bliskich, zamknęliśmy drzwi naszych domów, włożyliśmy na twarz maseczki i probujemy odnaleźć się w aktualnej sytuacji. Jeśli zabrakło Ci źródeł rozrywki lub po prostu chcesz zobaczyć to najlepsze ze sztuki w czasie, kiedy muzea i galerie są zamknięte a podróże wstrzymane – przedstawiamy listę galerii, muzeów, wystaw i przedstawień, które moźesz obejrzeć bez wychodzenia z domu. Wśród propozycji jest znana na całym świecie Galeria Uffizi we Florencji, Banksy Street Art i Kaplica Sykstyńska.

Łazienki Królewskie online

Wirtualny kontakt z kulturą, dostęp do kolekcji sztuki czy też wykłady online – Łazienki Królewskie w Warszawie przyłączyły się do akcji #zostańwdomu i wiele swoich działań przenieśli do internetu.

Muzeum Orsay w Paryżu online

Musée d’Orsay to jedno z najlepszych francuskich muzeów. W światowej sławy galerii znajduje się 278 arcydzieł. Co warto zobaczyć? Autoportret Vicente Van Gogha i legendarną Olimpię. Dowiedz się 6 faktów, których nie wiedziałeś o Monecie. Wszystkie prace mają szczegółowe opisy, nie ma więc mowy o tym, żebyś się zgubił.

Muzeum Orsay online

Narodowa Galeria Sztuki w Waszyngtonie online

National Gallery of Art w Waszyngtonie to niesamowita kolecja, która liczy około 42 tysięcy dzieł sztuki. Co polecamy zobaczyć? Proponujemy ciekawą akwarelową kolekcję mody. Przenieś się w czasie i przestrzeni i podziwiaj do woli te najlepsze obrazy i rzeźby.

National Gallery of Art online

Galeria Uffizi we Florencji online

Galeria Uffizi ma jedną z najlepszych kolekcji sztuki renesansowej na świecie. Wybierz się do galerii, bez tłumów, w zaciszu domu i odkryj jej najcenniejsze skarby. Co polecamy zobaczyć? „Narodziny Wenus” Botticellego.

Galeria Uffizi online

Galeria Uffizi we Florencji, Włochy
Galeria Uffizi we Florencji, fot. Clay Banks Unsplash

Muzeum Brytyjskie online

British Museum jest jednym z najważniejszych muzeów w Europie. O ile nie miałeś jeszcze okazji je odwiedzić albo chcesz ponownie zobaczyć te najlepsze dzieła – zapraszamy!

British Museum online

Muzeum Brytyjskie, Londyn
Muzeum Brytyjskie, fot. Tupungato Dreamstime.com

Banksy online

Nikt go nie widział, ale jego murale i graffiti są znane na całym świecie. Zobacz te najciekawsze dzieła przez internet.

Banksy online

Wersal online

Pycha Francji dostępna jest również online – zobacz te najlepsze obrazy, zwróć uwagę na ich piękno, daj się zaskoczyć!

Wersal online

Wersal, Francja
Wersal, fot. Louis Paulin Unsplash

Kaplica Sykstyńska online

Nie tylko Kaplicę Sykstyńska w Watykanie, ale również inne galerie i muzea we Włoszech można zobaczyć online. Wygodnie, bez kolejki.

Kaplica Sykstyńska online


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top