Connect with us
Lufthansa, fot. b1-foto Pixabay

Artykuły

Lufthansa: odwołane loty do Chin, Iranu i Izraela, zredukowane do Włoch

Lufthansa: odwołane loty do Chin, Iranu i Izraela, zredukowane do Włoch

Grupa Lufthansa reaguje na sytuację związaną z koronawirusem i odwołuje loty do Chin, Iranu i Izraela. Jak podaje serwis pasazer.com w związku z rosnącą ilością zakażeń na całym świecie Lufthansa uziemi 150 samolotów (z łącznej ilości 770 samolotów).

Serwis fly4free.pl podaje, że odwołania i redukcje ilości połączeń dotyczą około 7100 lotów Lufthansy na trasach europejskich i długodystansowych (nie jest znana ilość anulowanych lotów pozostałych linii w ramach Lufthansa Group).

Lufthansa odwołuje loty do Izreala

Izrael zaczął wprowadzać surowe środki bezpieczeństwa w związku z koronawirusem, które spowodowały odwołanie lotów z m.in. Niemiec.

Zakaz wjazdu dotyczy pasażerów (pasażerów Lufthansy i innych linii lotniczych), którzy spełniają jedno z kryteriów:

Odmowa wejścia na pokład samolotu do Izraela

Loty do Chin i Iranu zawieszone

Niemiecka grupa Lufthansa tymczasowo wstrzymała wcześniej swoje loty do Chin i Izraela. Loty do Chin są wstrzymane do 24 kwietnia 2020, do Teheranu do 30 kwietnia 2020.

Lufthansa Group zredukowała również ilość operacji do Włoch.

Grupa Luftahnsa – loty od 5 marca do 30 kwietnia 2020

W związku z niepewnością związaną z planowaniem podróży z powodu rozprzestrzeniania się wirusa korony linie lotnicze Lufthansa Group oferują pasażerom możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji podróży po całym świecie. Dotyczy to biletów, które zostały wystawione przed 5 marca 2020. Wyjątek ma zastosowanie w przypadku lotów od 5 marca do 30 kwietnia 2020 i realizowanych przez: Lufthansa, Austrian, Swiss, Brussel Airlines, Air Dolomiti.

Kupiłeś na Flipo.pl, który spełnia powyższe kryteria i chcesz dowiedzieć się jakie masz możliwości? Skontaktuj się z naszym działem pomocy Flipo.pl.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, napisać maila, czy dać znać na WhatsApp. Z działem pomocy klienta możesz rozmawiać po polsku i angielsku


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product