Connect with us
Nusa Penida, Indonezja,

Artykuły

Urlop w Indonezji i na Bali? Prawdopodobnie dopiero w 2021 roku

Urlop w Indonezji i na Bali? Prawdopodobnie dopiero w 2021 roku

Pomimo początkowych deklaracji rządu indonezyjskiego o tym, że kraj będzie otwarty dla turystów zagranicznych już 11 września, nowy plan nie przewiduje ich aż do końca bieżącego roku.

Bali i Indonezja zamknięte do końca 2020

Minister koordynujący ds. gospodarki morskiej i inwestycji Luhut Panjaitan powiedział, że Indonezja nie otworzy sektora turystycznego dla zagranicznych turystów do końca 2020 roku. Powiedział również, że rząd planuje skupić się na rozwoju turystyki krajowej.

“Chcemy 70% turystów krajowych. Nie przyjmiemy tych z zagranicy do końca roku. Musicie nam pozwolić się skonsolidować” – powiedział Luhut podczas webinarium zorganizowanego przez APINDO (Indonezyjskie Stowarzyszenie Pracodawców). 

Jeśli to nastąpi, plan gubernatora Bali Wayana Kostera dotyczący ponownego otwarcia Bali dla zagranicznych turystów w dniu 11 września 2020 r. zostanie anulowany. Ciągle jednak trwają rozmowy na ten temat.

Źródło: baliplus.com, thejakartapost.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top