Connect with us
fot. Address Beach Resort

Artykuły

Najwyżej położony basen typu infinity został otwarty w Dubaju

Najwyżej położony basen typu infinity został otwarty w Dubaju

Address Beach Resort – tę nazwę zapamiętaj i przed podróżą do Dubaju zarezerwuj tam swój pobyt (nie będzie to tanie, ale za takie widoki kosztują swoje). Szykuje się nowy rekord Guinnessa – w grudniu został otwarty najwyżej położony basen na świecie. 

Basen typu infinity w Dubaju 

Za wszystkim stoi Grupa Emaar Hospitality. Sama nieruchomość – Address Beach Resort składa się z dwóch bliźniaczych wież o 77 piętrach i jest połączona z najwyższym zamieszkałym mostem na świecie. Według Emaara ten wyjątkowy projekt zmienił panoramę Jumeirah Beach i jest kandydatem do rekordu Guinessa na najwyżej położony basen typu infinity.

fot. Address Beach Resort
fot. Address Beach Resort

„Otwarcie Address Beach Resort i Address Beach Residences jest świadectwem naszego niewątpliwego zaangażowania w rozwój przełomowych projektów z najlepszymi w swojej klasie partnerami, nadającymi nowy wymiar luksusowej ofercie Dubaju” – Rabih Karam, dyrektor generalny grupy Al Ain Holding, deweloper ośrodka.

Długość basenu typu infinity wynosi 94,84 m, a szerokość 16,50 m. Ekskluzywny dostęp jest tylko dla gości wewnętrznych. Zapierające dech w piersiach są również widoki – z pokoi hotelowych, apartamentów lub basenu można zobaczyć m.in. Palm Jumeirah, Dubai Marina i Ain Dubai (Dubai Eye).

fot. Address Beach Resort
fot. Address Beach Resort

Dubaj jest obecnie jednym z miejsc na świecie, które tętni życiem (zobacz: warunki podróży do Dubaju i tanie bilety). 

Źródło: remotelands.com

Fotografie/wizualizacje: addresshotels.com

Dubaj – bilety lotnicze

Loty do Dubaju

Co robić w Dubaju?


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (6 votes)
//
To Top