Connect with us
Kabiny sypialne w Wiedniu na lotnisku

Artykuły

Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro

Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro

Włoski start-up Zzzleepandgo otworzył 16 specjalnych kabin sypialnych na lotnisku w Wiedniu. Cena za godzinę wynosi 9 euro, cała noc (zameldowanie od 20:00 i wymeldowanie do 10:00) kosztuje 48 euro. Kabiny znajdują się w Terminalu 3. Rezerwacji można dokonać online lub na miejscu.

Kabiny sypialne na lotnisku w Wiedniu

Nowe kapsuły (kabiny) wg Włochów to swego rodzaju „inteligentne saloniki”, które mają zapewnić pasażerom ekskluzywne, spokojne miejsce do pracy, relaksu lub umożliwiają przespanie się przed lotem. Oczekuje się, że do końca 2022 roku kabiny Zzzleepango pojawią się na 16 różnych międzynarodowych lotniskach w dziewięciu krajach.

Kabiny sypialne w Wiedniu na lotnisku
Kabiny sypialne w Wiedniu na lotnisku

Kabiny sypialne wyposażone są w porty elektryczne i USB, bezpłatny internet, a także półki i rozkładany stolik. Ponadto wszystkie moduły sypialne wyposażone są w multimedialny system rozrywki do strumieniowego przesyłania filmów i muzyki, a także sterowania wentylacją, oświetleniem i nieprzezroczystymi zasłonami.

Kabiny sypialne w Wiedniu na lotnisku
Kabiny sypialne w Wiedniu na lotnisku

Goście rejestrują się bezpośrednio w wybranej przez siebie kabinie sypialnej za pomocą nowoczesnego panelu dotykowego oraz wirtualnej recepcji, która odczytuje ich paszport, kartę kredytową oraz, w zależności od wymagań, paszport COVID.

Pasażer może opuścić lub wejść do kabiny w dowolnym momencie w okresie wynajmu. Na koniec okresu wynajmu kabina jest oczyszczona i zdezynfekowana. Salony wyposażone są również w automatyczny system wentylacji, który usuwa bakterie i wirusy z powietrza.

Nowość na lotnisku w Wiedniu
Nowość na lotnisku w Wiedniu

“Oferujemy wszystkim pasażerom nową, wygodną obsługę na terminalu. Pasażerowie, którzy przebywają na lotnisku przez dłuższy czas, mogą teraz zrelaksować się i wyciszyć czas oczekiwania w nowoczesnych kabinach sypialnych opracowanych przez Zzzleepandgo” – Julian Jäger, dyrektor generalny Vienna Airport,.

Tanie loty z Wiednia

Bilety lotnicze z Wiednia


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (6 votes)
//
To Top