Connect with us
Klasa biznes LOT, fot. lot.com

Artykuły

Klasa biznes LOT: sprawdź, co Cię czeka, Azja i USA od 5499 zł

Klasa biznes LOT: sprawdź, co Cię czeka, Azja i USA od 5499 zł

Większy bagaż, komfortowa odprawa i relaks w saloniku, a do tego wygodne siedzenia, smaczne menu i poczucie, że wszyscy dbają o to, żeby podróż minęła w przyjemnej atmosferze. Wybierz się do Azji i USA w klasie biznes LOT – w aktualnej Wielkiej styczniowej wyprzedaży LOT bilety w klasie ekonomicznej zarezerwujesz od 199 zł, biznesowej od 5 499 zł.

Zobacz co Cię czeka jeśli zdecydujesz się zarezerwować bilet w klasie biznes LOT.

Podróż zaczyna już na lotnisku

Podróżujący w klasie biznes korzystają ze specjalnego dedykowanego stanowiska odprawy i nadania bagażu rejestrowanego. W cenie biletu korzystają również z fast track na lotnisku Chopina w Warszawie. Nie tylko nadanie bagażu trwa szybko, lecący klasą biznes po wylądowaniu odbierają swój bagaż jako jedni z pierwszych.

Mając bilet w LOT Business Class pasażer może korzystać z saloników biznesowych na wszystkich głównych lotniskach na świecie. W saloniku dostępne są przekąski, napoje (alkoholowe i bezalkoholowe), aktualne czasopisma i gazety, można skorzystać z połączenia wi-fi. Chwila relaksu, załatwienie ostatnich spraw przed lotem w miłej atmosferze – dzięki temu można poczuć się przyjemnie i z radością oczekiwać na rozpoczęcie boardingu (pasażerowie klasy biznes mogą wejść na pokład samolotu w pierwszej kolejności).

Salonik biznesowy w Warszawie (lotnisko Chopina)

Pasażerowie klasy biznes LOT mogą skorzystać z dwóch saloników na warszawskim lotnisku: LOT Business Lounge Polonez, który jest czynny od 5 do 23 oraz LOT Business Lounge Mazurek, który jest czynny od 6:15 do 23). Prócz dostępu do wi-fi, codziennej polskiej i zagranicznej prasy, przekąsek i napojów jest możliwość skorzystania z np. prysznica.

LOT Business Lounge Polonez, fot. lot.com
LOT Business Lounge Polonez, fot. lot.com

Bagaż w klasie biznes LOT

Bagaż podręczny: pasażer klasy biznes LOT może zabrać ze sobą na pokład 2 bagaże o wymiarach 55x40x23 cm – każda sztuka do 9 kg.

Bagaż rejestrowany: pasażer klasy biznes LOT na wszystkich trasach międzykontynentalnych może nadać do luku bagażowego bagaż 3 x 32 kg.

Siedzenie w klasie biznes LOT i progam rozrywkowy

Wszystkie połączenia międzykontynentalne LOT-u realizowane są samolotami Boeing 787 Dreamliner. Fotele wyposażone są w gniazdko elektryczne, port USB, pasażerowie mogą skorzystać z systemu rozrywki pokładowej (ponad 100 filmów i seriali – polskich i zagranicznych; gry i programy rozrywkowe).

Nie brakuje poduszki, koca do okrycia, kosmetyczki i słuchawek.

Klasa biznes LOT, fot. lot.com
Klasa biznes LOT, fot. lot.com
Klasa biznes LOT, fot. lot.com
Klasa biznes LOT, fot. lot.com

Jedzenie w klasie biznes LOT

Podróż LOT Business Class to równocześnie możliwość spróbowania posiłków inspirowanych destynacją, do której się leci. Przykładowo na lotach do Korei Południowej i Japonii można spróbować azjatyckich specjałów, w tym regionalnych alkoholi (soju na trasach do Seulu lub japońskie whiskey na lotach do Tokio). 

Klasa biznes LOT, fot. lot.com
Klasa biznes LOT, fot. lot.com

Po wejściu do samolotu załoga LOT-u wita pasażera drinkiem i przekąską. Posiłek podawany jest na porcelanowej zastawie. Szeroka oferta deserów, serów i napojów umili podróż i pozwoli się jeszcze bardziej zrelaksować. W trakcie lotu międzykontynentalnego serwowany jest zimny posiłek (przystawka, sałatka i deser) oraz danie gorące. Podawane są również alkohole mocne, wina oraz napoje bezalkoholowe.

Klasa biznes LOT, fot. lot.com
Klasa biznes LOT, fot. lot.com
Klasa biznes LOT, fot. lot.com
Klasa biznes LOT, fot. lot.com

Fotografie: corporate.lot.com/pl/pl/biblioteka-mediow


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
4.4/5 - (5 votes)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product