Connect with us
EMBRAER, LOT, fot. lot.com/pl

Artykuły

LOT: bez opłaty za zmianę rezerwacji

LOT: bez opłaty za zmianę rezerwacji

Pasażerowie, którzy zakupią bilety LOT od 10 września do 31 grudnia br. i będą później chciały zmienić datę lotu lub kierunek, będą mogły to zrobić bez opłaty. Ta opcja dostępna jest dla wszystkich taryf i klas rezerwacyjnych. Przy zmianie terminu będzie pobierana opłata za ewentualną różnicę w cenie.

Brak opłaty za zmianę daty lotu

Podstawowe warunki:

  • Bilet LOT musi być zakupiony od 10 września do 31 grudnia 2020.
  • Darmowa zmiana dotyczy wszystkich taryf LOT-u na rejsach krajowych, krótkodystansowych oraz długodystansowych (w tym również taryfy Saver).
  • Dopłaca się różnicę w cenie biletu.
  • Nie ma ograniczeń co do ilości zmian daty i kierunków.

“Rozumiemy potrzeby naszych klientów, którzy w obliczu stale zmieniających się obostrzeń w poszczególnych krajach w związku z globalną pandemią oczekują usługi, która zapewni im maksymalny poziom bezpieczeństwa, komfort i elastyczność  w planowaniu podróży. Dotyczy to nie tylko pasażerów, którzy zamierzają wybrać się na urlop wczesną jesienią, ale również stopniowo powracającego ruchu biznesowego. Oferujemy naszym klientom jeden z najbardziej konkurencyjnych produktów na rynku, a w ramach niego: elastyczność rezerwacji i łatwe zarządzanie nią online, atrakcyjne ceny biletów i wysoki standard produktu pokładowego. Nieustannie podwyższamy jakość naszej oferty walcząc o każdego pasażera”  – Michał Fijoł, Członek Zarządu ds. Handlowych Polskich Linii Lotniczych LOT.

Źródło: lot.com.pl

Bilety LOT


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top