Connect with us
Budynek parlamentu w Budapeszcie,

Artykuły

LOT poleci z Wrocławia do Budapesztu

LOT poleci z Wrocławia do Budapesztu

Nowa trasa LOT: Wrocław – Budapeszt zostanie uruchomiona jeszcze w tym miesiącu. Od 24 sierpnia LOT będzie realizował połączenie raz w miesiącu. 

Loty z Wrocławia do Budapesztu

Narodowy przewoźnik będzie obsługiwał połączenie raz w tygodniu Bombardierami Q400 w poniedziałki. 

  • LO 2535 WRO-BUD  13:30 – 14:45 (poniedziałki)
  • LO 2536 BUD-WRO  15:35 – 16:50 (poniedziałki)

“W obecnej sytuacji chcemy zapewnić Pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych.  Z końcem sezonu wakacyjnego po raz pierwszy polecimy z Wrocławia do Budapesztu gwarantując pasażerom z regionu najwyższy komfort podróży między woj. dolnośląskim a stolicą Węgier. Bezpośredni rejs na tej trasie potrwa zaledwie godzinę i 15 minut. W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów, nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie” – Krzysztof Moczulski, Rzecznik Prasowy LOT-u.

#LOTnaWakacje z Wrocławia

Narodowy przewoźnik wykonuje połączenia typowo “wakacyjne”. Z Wrocławia można polecieć do następujących destynacji: Burgas, Rzym-Fiumicino, Palma de Mallorca, Kawala, Saloniki, Barcelona, Chania, Heraklion, Dubrownik, Kos, Rodos, Korfu i Santorini. Tanie bilety lotnicze zarezerwujesz na Flipo.pl.

Źródło: lot.com.pl


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product