Connect with us
Kobieta zbierająca liście herbaty na Sri Lance,

Artykuły

LOT poleci na Sri Lankę

LOT poleci na Sri Lankę

Kolombo jest kolejnym długodystansowym kierunkiem w siatce narodowego przewoźnika. Pierwszy lot jest zaplanowany na 3 listopada. Połączenie ma charakter sezonowy, bezpośrednie loty z Warszawy do Kolombo będą realizowane 3 razy w tygodniu do 28 marca 2020.

PLL LOT poleci na Sri Lankę

Lot na trasie Warszawa – Kolombo – Warszawa będzie realizowany trzy razy w tygodniu: loty na Sri Lankę będą odbywały się w środy, piątki i niedziele, powroty w poniedziałki, czwartki i soboty. Podróż będzie odbywać się na pokładzie Boeinga 787-9 Dreamliner.

Przepiękne parki narodowe, plantacje herbaty, piaszczyste plaże i gościnni mieszkańcy. Leżąca na wyspie Cejlon Sri Lanka ze względu na swój kształt nazywana jest również Łzą Indii. Mimo licznych wpływów ze strony Indii, Lankijczycy zachowali swoją odrębność.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Kolombo na Sri Lance

Kolombo było do 1982 roku stolicą Sri Lanki (obecnie jest nią Sri Dźajawardanapura Kotte). Kolombo podzielone jest na 15 dzielnic. Warto odwiedzić fort, Muzeum Narodowe oraz świątynie buddyjskie i hinduistyczne. Malowniczo położona jest buddyjska świątynia Seema Malaka, która znajduje się nad jeziorem Baira. Na zakupy udaj się na Pettah Market.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (5 votes)
Click to comment

Rabaty

Szybkie #HOThity

Wiadomości z podróży i aktualności

1000 zł za problemy z lotem. W ofercie ubezpieczenie od Koala od odwołania i opóźnienia lotu https://t.co/S5j5OtrnpP1 rok temu
Ukraina: ministerstwo odradza podróże i wzywa do powrotu | Jak pomóc? https://t.co/qIZwSNInPE1 rok temu
Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br. https://t.co/HJN66lFIu71 rok temu
Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates https://t.co/CFsDm8lKRv1 rok temu
Expo 2020 w Dubaju: tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu https://t.co/6j0DxzmTbj1 rok temu
Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro https://t.co/On8HUpGnLA1 rok temu
Jak zwiedzić cały świat w jeden dzień? Wybierz się na Expo 2020. Wybraliśmy TOP pawilony https://t.co/VlAoG46skJ1 rok temu
Mikołajki w Polsce i za granicą https://t.co/IgpnfMDpMq1 rok temu
ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory! https://t.co/KSaqSPgAMu1 rok temu
10 nowości w Dubaju – to trzeba zobaczyć! https://t.co/FKeg6psJTw2 lata temu
1 2 3 5

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
//
To Top