Connect with us
Kobieta zbierająca liście herbaty na Sri Lance,

Artykuły

LOT poleci na Sri Lankę

LOT poleci na Sri Lankę

Kolombo jest kolejnym długodystansowym kierunkiem w siatce narodowego przewoźnika. Pierwszy lot jest zaplanowany na 3 listopada. Połączenie ma charakter sezonowy, bezpośrednie loty z Warszawy do Kolombo będą realizowane 3 razy w tygodniu do 28 marca 2020.

PLL LOT poleci na Sri Lankę

Lot na trasie Warszawa – Kolombo – Warszawa będzie realizowany trzy razy w tygodniu: loty na Sri Lankę będą odbywały się w środy, piątki i niedziele, powroty w poniedziałki, czwartki i soboty. Podróż będzie odbywać się na pokładzie Boeinga 787-9 Dreamliner.

Przepiękne parki narodowe, plantacje herbaty, piaszczyste plaże i gościnni mieszkańcy. Leżąca na wyspie Cejlon Sri Lanka ze względu na swój kształt nazywana jest również Łzą Indii. Mimo licznych wpływów ze strony Indii, Lankijczycy zachowali swoją odrębność.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Kolombo na Sri Lance

Kolombo było do 1982 roku stolicą Sri Lanki (obecnie jest nią Sri Dźajawardanapura Kotte). Kolombo podzielone jest na 15 dzielnic. Warto odwiedzić fort, Muzeum Narodowe oraz świątynie buddyjskie i hinduistyczne. Malowniczo położona jest buddyjska świątynia Seema Malaka, która znajduje się nad jeziorem Baira. Na zakupy udaj się na Pettah Market.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (5 votes)
//
To Top