Connect with us

Artykuły

LOT: redukcja lotów do Pekinu i Seulu

LOT: redukcja lotów do Pekinu i Seulu

W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem LOT na początku roku 2020 podjął decyzję o wtrzymaniu rejsów do Pekinu. Początkowo miały zostać wznowione na początku lutego, później pod koniec marca. W dzisiejszym komunikacie PLL LOT czytamy, że loty do Pekinu z Warszawy zostają wstrzymane do 25 kwietnia 2020.

Budapeszt-Seul wstrzymany do 8 kwietnia

LOT optymalizuje również siatkę połączeń do Seulu. Na podstawie aktualnych informacji linia lotnicza wstrzymuje loty na trasie Budapeszt – Seul do 8 kwietnia.

Podane daty nie są jednak ostateczne. W zależności od decyzji władz i Głównego Inspektoratu Sanitarnego PLL może podjąć dezycję o przedłużeniu wstrzymania lotów do Azji.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top