Connect with us
Skała Gibraltarska, fot. Gibraltar

TOP oferty

Andaluzja: loty od 340 zł + botel na Gibraltarze

Andaluzja: loty od 340 zł + botel na Gibraltarze

Południe Hiszpanii to idealna opcja na jesienną chandrę. Już same palmy, plaże i wyśmienite jedzenie poprawią Ci humor. Będąc w Andaluzji wybierz się na wycieczkę na Gibraltar, wejdź na Skałę Gibraltarską, spróbuj fish&chips i nie daj się magotom ;).

City break w Andaluzji: 31.10-5.11 od 340 zł/osoba:

Tanie lot yna flipo.pl

Kalendarz lotów do Malagi z Berlina

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Do Malagi polecisz również z Katowic, Krakowa, Warszawy lub Wrocławia.

Loty do Malagi ZAREZERWUJESZ na flipo.pl

Zastanawiasz się, czy jesień to dobry czas na Malagę i okolicę? Sprawdź naszą relację z listopadowego city breaku w Maladze, Granadzie i na Gibraltarze.

Propozycja noclegu na Gibraltarze

Proponujemy nietypowe zakwaterowanie – na jachcie. Jasmine Coral Jay Boutique Botel to botel zacumowany w ekskluzywnej przystani na Gibraltarze. W kabinie jest pokój z telewizorem. Goście cenią sobie wspólną przestrzeń i możliwość skorzystania z wypożyczenia sprzętu do nurkowania lub wędkarstwa. W cenie 410 zł za noc dla 2 osób wliczone jest śniadanie kontynentalne. W pokoju typu deluxe znajduje się też balkon z widokiem na morze.

Tanie hotele na flipopl
Tanie hotele na flipo.pl

Jak dotrzeć na Gibraltar

Liczne agencje turystyczne oferują wycieczki na Gibraltar, jedną z tańszych opcji jest zorganizowanie jej samodzielnie. Z Malagi dojedziesz tu busem Avanza, niektóre zatrzymują się na Gibraltarze, ale częściej zaś przy granicy, w La Línea de la Concepción. Potem z dworca przejdziesz kilkaset metrów i jesteś na granicy. Podróż trwa ok. 2,5 godziny w jedną stronę, bilet autobusowy kosztuje ok. 15 euro w jedną stronę.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product