Connect with us
Erywań, Armenia

Artykuły

Loty do Armenii: 40-sty kraj w siatce Ryanair, rezerwuj bilety już teraz od 317 zł!

Loty do Armenii: 40-sty kraj w siatce Ryanair, rezerwuj bilety już teraz od 317 zł!

Linia niskobudżetowa Ryanair ogłosiła dzisiaj otwarcie 4 nowych tras do Armenii. Do kraju na pograniczu Europy i Azji na Kaukazie Południowym polecimy do dwóch lotnisk: do Erywania i Gyumri.

Loty do Erywania od stycznia 2020

O rozpoczęciu lotów Ryanair do Armenii mówi się już od dłuższego czasu. Dzisiaj pojawiła się oficjalna informacja, która ucieszy miłośników podróży do krajów, które mają szansę stać się hitami. Loty do Armenii zaczną być realizowane w styczniu 2020 roku – pierwsze zostaną otwarte połączenia do Erywania z Mediolanu (lotnisko w Bergamo) i Rzymu (lotnisko Ciampino).

Lot Berlin – Erywań od lata 2020

Wiosną/w lecie 2020 Ryanair otworzy kolejne dwie trasy: będzie latać z Berlina (lotnisko Schönefeld) do Erywania i z niemieckiego Memmingen do Gyumri.

Po pojawieniu się lotów w systemie rezerwacyjnym, będą dostępne na Flipo.pl.

AKTUALIZACJA [18.10.2019] loty do Erywania zarezerwujesz już u nas!

  • Kalendarze lotów dostępne są od marca do września 2020
BerlinLot bezpośredniErywańLot bezpośredniBerlin
od 317 Rezerwacja

Czy pojawią się kolejne loty do Armenii?

Rozszerzenie siatki połączeń to kwestia czasu. Ze strony Ryanairu nie padają póki co konkretne słowa dotyczące nowych połączeń z Armenią, ale patrząc na coraz częściej pojawiające się nowe połączenia w siatce linii niskobudżetowych, otwarcie tras do Armenii z Polski jest bardzo możliwe.

Ormiański klasztor Chor Wirap, Ararat
Ormiański klasztor Chor Wirap, w tle Ararat,, fot. Makalu Pixabay

Loty do Armenii z Polski

Monopol na loty do Armenii z Polski ma obecnie narodowy przewoźnik PLL LOT. Realizuje on bezpośrednie połączenia na trasie Warszawa – Erywań – Warszawa.

Co zobaczyć w Armenii?

Pogranicze euro-azjatyckie znane jest z wyżynno-górskich terenów. Symbolem Armenii jest góra Ararat. Święta góra Ormian ma wysokość 5137 m n.p.m. i znajduje się na terytorium Turcji. Najwyższych armeńskim szczytem jest wygasły wulkan Aragac (4090 m n.p.m.).


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
3.5/5 - (2 votes)
//
To Top