Connect with us
Tower Bridge, Londyn,

Artykuły

Loty z Wielkiej Brytanii do Polski będą zawieszone

Loty z Wielkiej Brytanii do Polski będą zawieszone

W nocy z 21 na 22 grudnia 2020 zostaną zawieszone loty z Wielkiej Brytanii do Polski. Spowodowane to jest pojawieniem się nowej odmiany koronawirusa w południowej i południowo-wschodniej Anglii.

Nowa mutacja koronawirusa w Wielkiej Brytanii

Zakażenia nową mutacją wirusa potwierdziło kilka dni temu brytyjskie ministerstwo zdrowia. Z opinii ekspertów wynika, że roznosi się ona znacznie szybciej od dotychczas rozpoznanych szczepów, ale nie powinna powodować cięższego przebiegu choroby.

W efekcie loty z Wielkiej Brytanii już wczoraj postanowiły zawiesić m.in. Niemcy, Holandia i Włochy. Dołączy do nich również Polska.

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że osoby, które w ostatnim czasie podróżowały z Wielkiej Brytanii do Polski, będą miały wykonywane testy na koronawirusa.

Nie jest znana data jeszcze wznowienia lotów.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product