Connect with us
Lufthansa, fot. lufthansa.com.jpg

Artykuły

Lufthansa Group rezygnuje z bezpłatnego serwisu na lotach krajowych i europejskich

Lufthansa Group rezygnuje z bezpłatnego serwisu na lotach krajowych i europejskich

Niemiecka grupa Lufthansa i należące do niej linie Austrian Airlines i SWISS rezygnują z bezpłatnych napojów oraz poczęstunków na trasach krajowych i europejskich w klasie ekonomicznej.

Co ma w planie Lufthansa?

Nowy płatny catering Lufthansa chce wprowadzić już wiosną 2021 roku. Zmiany dotyczą SWISS, Austrian Airlines i Lufthansy – lotów w klasie ekonomicznej. Niemiecka grupa nie ujawniła jeszcze konkretnego menu oraz cen, ale chce skupić się na lokalnych przysmakach.

Austrian Airlines zdradziły, że w ich menu znajdują się m.in. strudele jabłkowe, śniadanie wiedeńskie, stek z kurczaka czy tradycyjny Kaiserschmarren, czyli naleśniki z rodzynkami. Te linie jako pierwsze wprowadzą zmianę w menu i jednocześnie jedynymi, którym za darmo będzie rozdawać drobny przysmak – kawałek czekolady. 

Przedstawiciele grupy Lufthansa wyjaśniali, że ich obecna bezpłatna oferta nie spełnia wymagań pasażerów. Planują wybrać ścieżkę wyższej jakości, choć za dodatkową opłatą.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top