Connect with us
Lufthansa, fot. lufthansa.com.jpg

Artykuły

Lufthansa zaoferuje testy na Covid-19 przed lotem z Niemiec

Lufthansa zaoferuje testy na Covid-19 przed lotem z Niemiec

Lufthansa zacznie oferować możliwość wykonania testu na obecność nowego koronawirusa swoim pasażerom na lotnisku w Monachium i we Frankfurcie. Te będą stanowić potwierdzenie dla podróżujących i władz krajów, do których oni lecą, że nie są chorzy.

Szczegóły przeprowadzania testów nie są jeszcze znane, ale będą one dostępna dla pasażerów lecących z Niemiec oraz tych, którzy będą się przesiadać w Monachium i we Frankfurcie.

Podróżowanie samolotem a test

Szybkie testy na obecność nowego koronawirusa zaczęła oferować wcześniej linia Emirates w porcie lotniczym w Dubaju. Po kilku tygodniach przewoźnik z nich zrezygnował z powodu braku dokładności.

Testy planuje zawieść teraz niemiecki gigant, Lufthansa. Przewoźnik nie określił jednak, czy będą one obowiązkowe lub opcjonalne. Nie ma jeszcze informacji o tym, czy będą oferowane za opłatą lub bezpłatnie.

Lotniskowy test na koronawirusa oferowany jest na wiedeńskim lotnisku – kosztuje 190 euro.

Źródło: SimpleFlying


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top