Connect with us
Cancún, Meksyk

Artykuły

Meksyk jest otwarty na turystów

Meksyk jest otwarty na turystów

Od 8 czerwca Meksyk zaczął stopniowo otwierać się na turystów z zagranicy. Nie jest konieczne odbycie kwarantanny, kraj też nie przewiduje tego, żeby turyści przedstawiali negatywne wyniku testu na nowy koronawirus.

Turystyka w Meksyku

Cancún, Playa Del Carmen, Puerto Vallarta, Los Cabos Tulum, Oaxaca i Mazatlan – to jedne z otwartych resortów w Meksyku. 

Granica z USA pozostaje zamknięta, ale w przypadku lotów nie istnieją obecnie żadne ograniczenia. Odwiedzając Meksyk należy mieć ważne dokumenty podróży oraz ubezpieczenie, które ewentualnie pokryłoby koszty leczenia w przypadku zarażenia.

Noszenie maseczek w wielu regionach jest obowiązkowe (w miejscach publicznych, czy też komunikacji miejskiej). Takie ograniczenia istnieją np. w Cancún.

W miejscach publicznych, restauracjach i na plażach należy zachować dystans społeczny. O ile plaże w resortach są otwarte, to te publiczne mogą pozostać zamknięte.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top