Connect with us
Menu pokładowe, jedzenie w samolocie

Artykuły

Tęsknisz za menu pokładowym? Kilka linii oferuje dostawę do domu

Tęsknisz za menu pokładowym? Kilka linii oferuje dostawę do domu

Długą podróż samolotem wielokrotnie urozmaiciło podawanie posiłków. Wiele linii z dbałością podchodziło do tej kwestii oferując swoim klientom zróżnicowane dania – inspirowane krajem docelowym, aktualnymi trendami. Firmy cateringowe, które zaopatrywały przewoźników w menu pokładowe, postanowiły oferować posiłki podawane w samolotach również w wersji z dostawą do domu. 

Chcesz spróbować menu serwowanego w klasie biznes? Albo spróbować nieznanych przekąsek? Zobacz, które linie lotnicze oferują swoje menu z dostawą do domu.

Tamam Kitchen

El Al airlines, Turkish Airlines i inni realizujący loty z Tel Awiwu – możliwe, że podczas swojej podróży miałeś możliwość spróbowania menu Tamam Kitchen. 

Zobacz menu pokładowe Tamam Kitchen online.

https://www.instagram.com/p/CDBqvslHlR3/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

United Airlines

Holenderskie wafle są jednymi z naszych ulubionych smakołyków. Linie United Airlines serwują je od niedawna nie tylko podczas podróży, ale również z opcją dostawy do domu. Do wyboru są również specjalne karmelowe precelki.

Na stronie united.com znajdziesz dodatkowo kilka receptów na przekąski, które pozwolą przypomnieć sobie podróż samolotem.

Holenderskie wafelki, fot. united.com
Holenderskie wafelki, fot. united.com

Jetblue

Mini deska serów jest jedną z przekąsek serwowanych przez amerykańską linię Jetblue. Fani serów Emmi Roth z krakersami, migdałami i suszonymi wiśniami mogą skorzystać z oferty Imperfect Foods, która je sprzedaje za połowę ceny, która obowiązuje “w powietrzu”.

PickMeUp Box Jetblue, fot. jetblue.com
PickMeUp Box Jetblue, fot. jetblue.com

Źródło: lonelyplanet.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top