Connect with us
Jarmarki bożonarodzeniowe z całego świata

Multicity bilety

MULTICITY: 3 nowe świąteczne kombinacje biletów

MULTICITY: 3 nowe świąteczne kombinacje biletów

Dzwonki sań, pierwsze opady śniegu, ogień w kominku i grzaniec. Okres przedświąteczny należy do jednych z najpiękniejszych w ciągu roku. Chciałbyś na chwilę stać się pomocnikiem Świętego Mikołaja? Albo polecieć do Londynu i USA na zakupy? A może chciałbyś poznać tradycje i spróbować lokalnych świątecznych przysmaków w Tallinie, Oslo i Brukseli?

Dzięki biletom MULTICITY od Flipo.pl możesz odwiedzić podczas jednej podróży kilka miejsc.

Zobacz naszą ofertę 3 nowych pakietów biletów MULTICITY. Wybierz któryś z pakietów, dowolnie go przekształć i spędź niezapomniany przedświąteczny czas!

MULTICITY: Magiczna trójka jarmarków świątecznych

SPRAWDŹ OFERTĘ

Trochę światełek, szczypta śniegu i garść świątecznego zapachu? Chcemy więcej! Dlatego też zabierzemy Cię w podróż po tych najlepszych jarmarkach świątecznych w Europie – odwiedź Tallin, Oslo i Brukselę. To do woli możesz do woli kosztować lokalnych przysmaków, oglądać, próbować i odkrywać. Wybierz się w podróż, żeby zobacz najstarszą choinkę, zjechać 2 kilometry na sankach bez przerwy i przekonać się, że święta mogą być też high-tech.

Jarmarki bożonarodzeniowe z całego świata
Jarmarki bożonarodzeniowe, fot. NIKLAS HAMANN Unsplash

MULTICITY: Świąteczne zakupy w wielkim stylu

SPRAWDŹ OFERTĘ

Gdzie na świecie doświadczysz najlepiej przedświątecznej atmosfery? Wybierzesz prezenty dla najbliższych? Wybierz się do tych najlepszych metropolii na świecie – odwiedź Londyn i Nowy Jork podczas jednej podróży! Zimą te miasta wyglądają jak z filmu – świąteczne ozdoby, oświetlenie i te wyprzedaże! W Londynie masz szansę na promocję z okazji Black Friday (29 listopada). Zarezerwuj dodatkowy bagaż, będziesz go potrzebować!

Rockefeller Plaza, Nowy Jork, NYC
Rockefeller Plaza, Nowy Jork, fot. Marc Ruaix Unsplash

MULTICITY: Zostań na chwilę elfem świętego Mikołaja

SPRAWDŹ OFERTĘ

Co jest prawdziwym świątecznym przeżyciem? Zabawki albo odwiedziny świętego Mikołaja na dalekiej północy? Jeśli w tym roku byłeś grzeczny, zabierzemy Cię od razu do dwóch Mikołajów – jeden z nich mieszka w lapońskiej wiosce Rovaniemi, drugi zaś niedaleko Oslo, w norweskim mieście Drøbak. Uwierz, taką wycieczkę długo będą wspominać nie tylko dzieci, ale też dorośli! Nie zapomnij zostawić nikogo w domu – będzie to jedno z najpiękniejszych wspomnień tegorocznych świąt! Gdyby było Ci mało świętych Mikołajów, możemy Ci zaproponować też z trzecim z nich, który mieszka na Alasce ze swoimi łosiami we wiosce North Pole (dosłownie: Biegun Północny). Szczęśliwych podróży z Flipo! Ho-ho-ho!

Psi zaprzęg w Rovaniemi Finlandia
Psi zaprzęg w Rovaniemi, fot. fox jia Unsplash

Nie wybrałeś z naszej oferty?

Bilety Multicity to sposób na to, żeby dowolnie łączyć z pozoru wykluczające się miejsca. Większość ofert biletów Multicity zawiera 2-3 destynacje, ale ilość przesiadek nie jest ograniczona. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i zasobności portfela oraz długości wakacji.

Zainteresowała Cię oferta, ale nie widzisz swoich wymarzonych destynacji? Wystarczy, że wypełnisz formularz, pozostaw informację gdzie byś chciał lecieć i kiedy, nasi agencji przygotują kombinację lotów.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product