Connect with us
Łomnica apartament

Artykuły

Niezapomniana noc? Spędź ją na Łomnickim Szczycie!

Niezapomniana noc? Spędź ją na Łomnickim Szczycie!

Góry mają to do siebie, że niesamowicie przyciągają i zachwycają. Po słowackiej stronie Tatr znajdziesz nie tylko świetną infrastrukturę narciarską, wiele szlaków górskich, ale też jeden z najlepszych miejsc noclegowych w Europie. Prestiżowy miesięcznik Geo Saison w swoich TOP 100 najpiękniejszych miejsc noclegowych wybrał noc na Łomnickim Szczycie.

Łomnicki Szczyt

Drugi co do wielkości szczyt na Słowacji, Łomnica cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony turystów z całego świata. Zapierające dech w piersiach widoki, które powodują, że odnosi się wrażenie, że znajduje się na dachu świata. Na szczyt mający wysokość 2634 m n.p.m. można dotrzeć dwuetapową kolejką.

Kolejka na Łomnicę, Wysokie Tatry Słowacja
Kolejka na Łomnicę, fot. Jaroslav Moravcik Dreamstime.com

Na Łomnickim Szczycie znajduje się obserwatorium astronomiczne i meteorologiczne, kawiarnia oraz taras widokowy.

Taras widokowy na Łomnicy zimą, Tatry Słowacja
Taras widokowy na Łomnicy zimą, fot. Jaroslav Moravcik Dreamstime.com

Noc na Łomnicy

Wyjątkową opcją jest noc na Łomnicy, którą spędza się w najwyżej położonym apartamencie w Europie Środkowej. Noc na Łomnickim Szczycie można spędzić z drugą połówką, albo też z grupą znajomych (maksymalnie do 5 osób). Niesamowity widok z okna jest również z toalety ;). Przy dobrej pogodzie Tatry będzie widać jak na dłoni.

Łomnica apartament

Noc na Łomnickim Szczycie nie należy jednak do tanich, ale oferuje ekskluzywne widoki i niezapomniane wrażenia. Ceny zaczynają się od 549 euro za noc dla dwóch osób do nawet 1099 euro.

Łomnica apartament

W cenie zapewniony jest przejazd kolejką w dwie strony, powitalny drink oraz kolacja z butelką wina, rano zaś serwowane jest śniadanie. Rezerwacji noclegu na Łomnickim Szczycie można dokonywać drogą mailową ([email protected]) lub online na stronie lomnickystit.com.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
4.7/5 - (13 votes)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product