Connect with us
EMBRAER, LOT, fot. lot.com/pl

Artykuły

LOT uruchomi drugą trasę z Ostrawy

LOT uruchomi drugą trasę z Ostrawy

Po otwarciu połączenia Ostrawa-Warszawa LOT uruchomi trasę krajową. Z Ostrawy będzie latał do Pragi. Pierwszy lot jest zaplanowany na 11 listopada br. Przewoźnik będzie latał na nowej trasie pięć razy w tygodniu samolotem Embraer 170.

Nowa trasa LOT z czeskiej Ostrawy

25 października  LOT zainaugurował połączenie do z Warszawy do Ostrawy. To wynik współpracy marketingowej polskiej linii i kraju morawsko-śląskiego. W kontrakcie region zobowiązuje się do inwestycji finansowych w obsługę połączenia w wysokości 400 tys. euro rocznie (blisko 2 mln zł). LOT może zarobić ponad 18 milionów złotych w ciągu pięciu lat.

Warunkiem otrzymania przez LOT maksymalnej kwoty jest realizacja dziesięciu rotacji tygodniowo. Zamiast więc zwiększenia liczby lotów między Ostrawą i Warszawą, polski narodowy przewoźnik zdecydował się na uruchomienie kolejnej trasy – między Ostrawą a Pragą. Loty zaplanowane są w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i soboty.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
Click to comment

Rabaty

Szybkie #HOThity

Wiadomości z podróży i aktualności

1000 zł za problemy z lotem. W ofercie ubezpieczenie od Koala od odwołania i opóźnienia lotu https://t.co/S5j5OtrnpP1 rok temu
Ukraina: ministerstwo odradza podróże i wzywa do powrotu | Jak pomóc? https://t.co/qIZwSNInPE1 rok temu
Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br. https://t.co/HJN66lFIu71 rok temu
Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates https://t.co/CFsDm8lKRv1 rok temu
Expo 2020 w Dubaju: tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu https://t.co/6j0DxzmTbj1 rok temu
Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro https://t.co/On8HUpGnLA1 rok temu
Jak zwiedzić cały świat w jeden dzień? Wybierz się na Expo 2020. Wybraliśmy TOP pawilony https://t.co/VlAoG46skJ1 rok temu
Mikołajki w Polsce i za granicą https://t.co/IgpnfMDpMq1 rok temu
ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory! https://t.co/KSaqSPgAMu1 rok temu
10 nowości w Dubaju – to trzeba zobaczyć! https://t.co/FKeg6psJTw2 lata temu
1 2 3 5

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
//
To Top