Connect with us

TOP oferty

Noworoczna wyprzedaż tanich lotów: rezerwuj od 40 zł

Noworoczna wyprzedaż tanich lotów: rezerwuj od 40 zł

Nowy Rok to nowa szansa na niesamowite podróże. Nie musisz mieć nieogranicznego budżetu, żeby poznawać świat! Sprawdź naszą nowoczorną ofertę tanich lotów po Europie, Azji i Amerykach.

Zarezerwuj bilety na Majorkę, Neapol, Wenecję (Treviso) od 40 zł, Edynburg od 75 zł… Poniżej 100 zł zarezerwujesz ponad 110 destynacji. W dobrych cenach mamy również USA: dzięki braku wiz możesz podróżować tam jeszcze taniej – zobacz tanie loty do Nowego Jorku już od 829 zł. Dzisiejszy bilet dnia to Barbados z Berlina z bagażem rejestrowanym od 1939 zł.

Noworoczna wyprzedaż

Kliknij: Ponad 100 propozycji tanich lotów

Kliknij: Ponad 100 propozycji tanich lotów


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top