Connect with us
Lima, Peru

Artykuły

Peru uruchamia więcej lotów międzynarodowych. Wkrótce otworzy Machu Picchu

Peru uruchamia więcej lotów międzynarodowych. Wkrótce otworzy Machu Picchu

Peru zaczyna wznawiać coraz więcej lotów międzynarodowych. Od 1 listopada umożli loty z dwóch lotnisk i otworzy Machu Picchu. 

Międzynarodowe loty do Peru już niedługo

Obecnie dodawane są loty z Ameryki Północnej, Środkowej i Południowej. Do Limy będzie można polecieć z Los Angeles, Nowego Jorku, Atlanty, Miami, Houston, Toronto, Buenos Aires, Meksyku, Sao Paulo i innych. Możliwe, że wkrótce zostaną dodane loty z Europy.

Aktualnie Peru wymaga przedstawienia negatywnego testu na obecność nowego koronawirusa (nie może być starszy niż 72 godziny). Pasażerowie muszą podpisać, że zgadzają się na obowiązkową 14-dniową kwarantannę i potwierdzić, że nie mają objawów choroby. Pasażerowie muszą również mieć negatywny wynik testu przy wyjeździe z kraju.

Na lotnisku obowiązkowo trzeba nosić maseczki i przyłbice.

Machu Picchu będzie otwarte, ale z ograniczeniami – będzie wpuszczanych najwięcej 30% “przepustowości” atrakcji. 

Źródło: Lonelyplanet


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top