Connect with us
LOT, samolot PLL LOT, for lot.com.pl

Artykuły

LOT wstrzymuje loty do 31 maja

LOT wstrzymuje loty do 31 maja

Loty wstrzymane do 29 marca, potem do 19 kwietnia, następnie do 26 kwietnia 2020 roku… Ograniczenia dotyczące rejsów wprowadzone przez Radę Ministrów zostały przedłużone do 9 maja – informuje serwis pasazer.com. PLL LOT informuje, że swoje operacje wstrzymuje na dłużej – do 31 maja 2020 (loty krajowe i międzynarodowe).

Granice Unii Europejskiej zamknięte do 15 maja 2020

Granice wewnętrzne Unii Europejskiej zostają zamknięte w chwili obecnej do 15 maja 2020. Jest to też termin wstrzymania operacji lotniczych, który zarekomendowała Uniia.

Rozwój sytuacji związny z koronawirusem w Europie i na świecie wpływa na każdą dziedzinę życia i gospodarki. Wielokrotne przedłużanie zakazu operacji lotniczych w danych krajach zależą od decyzji państwowych i wspólnotowych. 15 maja 2020 nie musi być więc datą konieczną i może być ponownie przedłużony.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top