Connect with us

Artykuły

WRESZCIE! Kanada chce się otworzyć 7 września 2021 zaszczepionym turystom z całego świata

WRESZCIE! Kanada chce się otworzyć 7 września 2021 zaszczepionym turystom z całego świata

Kanada otworzy granice lądowe dla zaszczepionych Amerykanów od 9 sierpnia, a od 7 września 2021 otworzy granice dla w pełni zaszczepionych pasażerów z innych części świata. Informuje o tym informacja prasowa Reutersa. Premier Kanady Justin Trudeau zapowiedział kilka dni temu otwarcie granicy. Granice zostaną otwarte pod warunkiem, że szczepienia będą w kraju kontynuowane w takim samym tempie jak poprzednio i nie zmienią się warunki pandemii.

Podróż do Kanady

Oznacza to, że turyści z Unii Europejskiej, USA i innych części świata mogli odwiedzić Kanadę 14 dni po całkowitym szczepieniu. 

Kraj chce również, aby duże statki wycieczkowe mogły cumować na jego brzegach od listopada w przypadku pomyślnego rozwoju pandemii.

W Kanadzie 78% osób w wieku powyżej 12 lat otrzymało co najmniej jedną dawkę szczepionki przeciw Covid-19, a 44 procent było w pełni zaszczepionych.

Granice kraju są zamknięte dla większości ludzi od zeszłego roku, dzięki szczepieniom może się to zmienić.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top