Connect with us
Fascynujące sklały na Seszelach,sh

Artykuły

Podróż na Seszele: od 25 marca potrzebny negatywny test, loty od 2139 zł

Podróż na Seszele: od 25 marca potrzebny negatywny test, loty od 2139 zł

Seszele planują otworzyć już w styczniu swoje granice dla tych turystów, którzy zostali już zaszczepieni przeciwko COVID-19. Ci, którzy otrzymali już obie dawki szczepionki, będą musieli przedstawić negatywny test na PCR oraz potwierdzenie o szczepieniu.

Seszele – warunki podróży

Dla innych (niezaszczepionych) turystów Seszele zostaną otwarte od 25 marca (wstępna data została ustalona na 15 marca, została przesunięta na później). Potrzebny będzie negatywny wynik testu PCR, który nie jest starszy niż 72 godziny. Do tego czasu Seszele planują zaszczepić 70% miejscowej ludności, dzięki czemu chcą uzyskać zbiorową odporność.

Poinformowała o tym Państwowa Agencja Prasowa Seszeli, powołując się na ministra turystyki Seszeli, Sylvestre Radegonde.

Źródło: seychellesnewsagency.com, tourism.gov.sc/covid-19-guidelines

Loty na Seszele


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top