Connect with us

Artykuły

Qatar Airways wraca do Warszawy

Qatar Airways wraca do Warszawy

Już od 16 grudnia 2020 linia Qatar Airways wznowi loty do Dohy w Katarze. Trasa będzie obsługiwana 3 razy w tygodniu: w środy, piątki i niedziele.

Wznowienie lotów Qatar Airways z/do Warszawy

Przewoźnik Qatar Airways wznowi połączenie między Warszawą a Dohą od 16 grudnia br. Trasa będzie obsługiwana 3 razy w tygodniu: w środy, piątki i niedziele.

Z Dohy start samolotu zaplanowano na 8:15, a lądowanie w Warszawie na 12:05.  Wylot z Warszawy zaplanowano na 15:45, a lądowanie w Dosze na 23:05. Długość lotu: 5 godzin 20 minut.

„Cieszymy się kontynuacją odbudowy siatki połączeń. Naszym priorytetem jest nie tylko jak najszybsze uruchomienie większości istniejących już wcześniej tras, ale także loty na nowych kierunkach. […] Obecnie obsługujemy ponad 700 lotów w tygodniu, do ponad 100 miejsc na całym świecie. Planujemy powiększenie tej liczby do 125 do końca trwającego sezonu zimowego. Chcemy, aby nasi pasażerowie mogli podróżować jak najbardziej elastycznie, bezpiecznie i niezawodnie” – Akbar Al Baker, dyrektor generalny Qatar Airways Group.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top