Connect with us
Samolot,

Artykuły

Do Szwecji i Portugalii jeszcze nie polecimy

Do Szwecji i Portugalii jeszcze nie polecimy

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 30 czerwca z Polski od dzisiaj, tj, 1 lipca mogą być realizowane loty do Czarnogóry, Gruzji, Japonii, Kanady, Albanii, Korei Południowej i na Ukrainę. Zakaz lotów został utrzymany w przypadku Szwecji oraz Portugalii – na kolejne dwa tygodnie (do Wielkiej Brytanii loty mogą być już realizowane).

Zniesienie zakazu lotów do 8 krajów

Loty do Wielkiej Brytanii, Czarnogóry, Gruzji, Japonii, Kanady, Albanii, Korei Południowej i na Ukrainę mogą być realizowane od 1 lipca. Czy wszystkie z nich się odbędą? Aktualnie wiadomo, że na przykład Gruzja przedłużyła zakaz lotów międzynarodowych zostaje przedłużony do 31 lipca. 

Aktualizacja: 14.07: Zakaz lotów do Szwecji i Portugalii został przedłużony – poprzednio miał obowiązywać do 14 lipca, został jednak przedłużony do końca lipca


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product