Connect with us

TOP oferty

Loty na Teneryfę od 414 zł

Loty na Teneryfę od 414 zł

Słońce, przyjemna pogoda i te palmy! Podróżując na Wyspy Kanaryjskie możemy spodziewać się wspaniałej atmosfery. Teneryfa to nie tylko plaże. Znajduje się tu wulkan Teide – najwyższy szczyt Hiszpanii.

Tanie loty na Teneryfę

Loty – Teneryfa

Od 14 listopada 2020 roku osoby planujące podróż na Wyspy Kanaryjskie muszą przedstawić negatywny wynik testu na obecność COVID-19 (musi być zrealizowany maks. 72 godziny przed terminem przyjazdu). Ten obowiązek nie dotyczy dzieci poniżej 6 roku życia. Konieczne jest również wypełnienie formularza na stronie www.spth.gob.es.

Warto jednak wziąć pod uwagę zmieniające się zasady dotyczące podróży i wybrać lot w późniejszym terminie, np. w czasie ferii zimowych lub wakacji,

Hotele na Teneryfie

Tanie hotele na Teneryfie i innego rodzaju zakwaterowanie zarezerwujesz w dobrej cenie u naszego partnera. Polecamy wybrać opcję z możliwością bezpłatnej zmiany terminu lub anulacji.

Przeczytaj również


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)
//
To Top