Connect with us
Katedra w Kolonii, Niemcy

TOP oferty

Weekend w Kolonii w sierpniu: bilety od 210 zł + hotel ze śniadaniami

Weekend w Kolonii w sierpniu: bilety od 210 zł + hotel ze śniadaniami

Kolonia to jedno z najlepszych niemieckich miast. Symbolem Kolonii jest gotycka Katedra Świętego Piotra i Najświętszej Marii Panny przy rzece Ren. Do 1880 roku katedra była najwyższym budynkiem na świecie. Spacerując po Bulwarze Kennedy’ego skąd można podziwiać panoramę miasta.

Weekend w Kolonii w sierpniu: 9-12.08 od 210 zł/osoba:

Tanie loty na flipo.pl

Bilety do Kolonii z Warszawy

Ceny biletów ulegają częstym zmianom.

Do Kolonii dolecisz z Warszawy, Katowic i Gdańska

Bilety do Kolonii na flipo.pl

Limit bagażu w Wizzair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg 40x30x20 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Limit bagażu w Ryanair

Pasażer może zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego do 5 kg 20x40x25 cm, który zostaje umieszczony pod poprzedzającym fotelem. Przy rezerwacji na flipo.pl można wykupić dodatkowo opcję pierwieństwa wejścia i bagaż rejestrowany.

Propozycja noclegu w Kolonii

Nasza propozycja noclegu w Kolonii to ***Holiday Inn Express Cologne Mülheim. Trzygwiazdkowy hotel Holiday Inn Express Cologne Mülheim położony jest w dzielnicy Mülheim w Kolonii, zaledwie 4 km na północ od centrum wystawowego Kölnmesse. Pokoje są świeżo wyremontowane i klimatyzowane. Ich wyposażenie obejmuje zestaw do parzenia kawy i herbaty. We wszystkich pomieszczeniach dostępne jest bezpłatne WiFi. Codziennie rano w hotelu Holiday Inn Express Cologne Mülheim podawane jest śniadanie kontynentalne w formie bufetu.

Tanie hotele na flipo.pl
Tanie hotele na flipo.pl

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top