Connect with us
Split Chorwacja

TOP oferty

Loty do Splitu od 298 zł

Loty do Splitu od 298 zł

Split jest dominującym kulturalnym i gospodarczym centrum Chorwacji. Jest to również najbardziej ruchliwe nadmorskie miasteczko w tym słonecznym kraju. Ze względu na swoje położenie Split jest jednym z najbardziej słonecznych miast nie tylko w Chorwacji, ale w całej Europie. Krótko mówiąc, jest to miasto, w którym nie brakuje niczego, za czym tęskniłoby serce wczasowicza. Bary, restauracje, życie nocne, nowoczesna promenada Riva. Miasto o południowym temperamencie i skrzyżowanie wszystkich dróg wzdłuż środkowego Adriatyku znane jest również jako Spalato. To miejsce zachwyca każdego odwiedzającego, ponieważ oferuje różnorodne możliwości spędzenia pełnych dni upragnionego urlopu.

Tanie loty do Splitu

  • Skąd się leci? Loty do Splitu realizuje Wizz Air z Poznania, Lublina (nowość!), Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Gdańska
  • Co jest w cenie biletu? Lot tam i z powrotem, wszystkie opłaty, na pokład możesz zabrać mały bagaż do 5 kg (40 x 30 x 20 cm)
  • Jaki jest bagaż? Mały bagaż do 5 kg (40 x 30 x 20 cm), w trakcie rezerwacji można dokupić większy bagaż podręczny lub rejestrowany.

Chorwacja – loty do Splitu

Okolice Splitu
Okolice Splitu, fot. Raoul du Plessis Unsplash

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top