Connect with us
TAP Portugal, fot. Artur Filipe Santos Rodrigues Pixabay

Artykuły

TAP Portugal wraca do Warszawy

TAP Portugal wraca do Warszawy

Portugalskie linie lotnicze od września wznowią loty między Warszawą a Lizboną. Planowane są na początku 3 loty w ciągu tygodnia (w poniedziałki, piątki i niedziele).

Loty do Lizbony z TAP

Pierwszy lot TAP po wznowieniu trasy miał miejsce 4 września. We wrześniowym rozkładzie widnieją trzy loty tygodniowo – będą realizowane w poniedziałki, piątki i niedziele. Od października zaplanowane jest dodanie kolejnego lotu – w czwartek.

Od sierpnia TAP Portugal realizuje loty wewnątrzkrajowe, w tym również na Maderę i Azory. Przewoźnik obsługuje trasy m.in. do Brukseli, Genewy, Zurychu, Madrytu, Barcelony, Mediolanu, Pragi i Wiednia.

Źródło: pasazer.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top