Connect with us
Londyn Heathrow, fot. Rachel Moore Pixabay

Artykuły

Wynik w ciągu godziny, cena 80 £. Lotnisko Londyn Heathrow oferuje szybkie testy antygenowe

Wynik w ciągu godziny, cena 80 £. Lotnisko Londyn Heathrow oferuje szybkie testy antygenowe

Lotnisko Londyn Heathrow oferuje pasażerom możliwość wykonania szybkiego testu antygenowego przed wylotem. Test na obecność COVID-19 kosztuje 80 funtów, wynik znany jest do godziny. Ma to pomóc pasażerom w podróżowaniu do miejsc, w których po przyjeździe muszą przedstawić zaświadczenie z negatywnym wynikiem testu na nowy koronawirus.

Chęć wykonania testu trzeba zgłosić z wyprzedzeniem, na przykład za pośrednictwem linii lotniczych

Wiele państw umieściło jesienią Wielką Brytanię na liście krajów “wysokiego ryzyka”. Jedną z opcji, która umożliwia im podróżowanie jest wykonanie testu na obecność COVID-19 i otrzymanie zaświadczenia o byciu zdrowym. 

British Airways, Virgin Atlantic i Cathay Pacific, które mają swoje bazy na lotnisku Heathrow, oferują również możliwość testowania swoich pasażerów na lotnisku Heathrow.

Testy wykonywane są w terminalu 2 i 5.

Szybkie testy antygenowe są nieco mniej dokładne jak droższe testy PCR. Wygodą jest jednak ich szybkość – wyniki są znane w ciągu około godziny.

Źródło: BBC


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top