Connect with us
Dublin

Artykuły

Warszawa – Dublin na pokładzie LOT, powrót po 13 latach

Warszawa – Dublin na pokładzie LOT, powrót po 13 latach

Po 13 latach narodowy przewoźnik wznawia regularne połączenie na trasie Warszawa – Dublin. Połączenia z Lotniska Chopina w Warszawie do Dublina będą obsługiwane cztery razy w tygodniu komfortowymi Boeingami 737-800 NG LOT-u.

Loty Warszawa – Dublin

Trasa do stolicy Irlandii z Polski od kilkunastu lat jest zdominowana przez Ryanair. Realizuje on loty niemal z każdego polskiego lotniska. Od 23 sierpnia, po 13 latach, 4 razy w tygodniu trasę będzie obsługiwał również LOT.

Rozkład lotów Warszawa – Dublin:

LO 299   WAW-DUB 14:35 – 16:35 poniedziałek, środa, piątek i niedziela 

LO 300   DUB-WAW 17:50 – 21:50 poniedziałek, środa, piątek i niedziela

Bilety lotnicze można zarezerwować na flipo.pl.

“Bezpośrednie połączenie lotnicze z Dublinem było ważnym punktem w rozwoju zachodnioeuropejskiej siatki LOT-u. Ze względu na dużą liczbę mieszkających w Irlandii Polaków, nasza obecność w tym kraju była tylko kwestią czasu. Dzisiaj możemy zaproponować rodakom najwygodniejszy sposób podróży do Dublina prosto z głównego lotniska w Warszawie. W ramach stopniowego przywracania regularnych tras i odbudowywania ruchu lotniczego jesteśmy przekonani, że z czasem z bezpośrednich lotów na położoną nad Atlantykiem wyspę chętnie skorzystają również pasażerowie z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej”  – Rafał Milczarski, prezes LOT-u.

Źródło: lot.com.pl


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top