Connect with us

WOW AIR anulowało dzisiaj wszystkie swoje loty

Z dniem dzisiejszym islandzki przewoźnik niskobudżetowy WOW AIR przestaje realizować loty. W wyniku problemów finansowych i fiaska rozmów z potencjalnymi inwestorami WOW AIR ogłosił bankructwo.

Samolot WOW AIR, fot. Richair Dreamstime.com

Założona w 2011 roku tania linia lotnicza WOW AIR od kilki miesięcy zmagała się z problemami finansowymi. Do ostatnich chwil wszyscy wierzyli, że akcjonariusze i wierzyciele dojdą do porozumienia. W listopadzie 2018 WOW AIR miał być przejęty przez inną grupę, Icelandair Group, ta się jednak z tego wycofała.

Zgodnie z oficjalnym stanowiskiem firmy dostępnym na stronie internetowej wowair.com/travel-alert firma informuje o zakończeniu działalności i anulacji lotów. Kwestia odszkodowania lub zwrotów pieniędzy za niewykorzystane bilety w przypadku ogłoszenia bankructwa powoduje, że swoich praw pasażerowie mogą domagać u zarządcy długów.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (2 votes)
//
To Top