Connect with us
Dżami Masdżid - Wielki Meczet w Delhi, Indie

Artykuły

Wstrzymanie wydawania wiz do Indii dla obcokrajowców

Wstrzymanie wydawania wiz do Indii dla obcokrajowców

Indie wstrzymują wydawanie wiz dla obcokrajowców do 15 kwietnia 2020. Bez względu na przynależność państwową Indie nie będą wydawać tymczosowo wiz (w tym wiz turystycznych).

Wstrzymanie wiz do Indii

Informacja o wstrzymaniu wiz do Indi pojawiła sięna stronie serwisu pasazer.com.

Podjęta przez rząd indyjski decyzja ma na celu ograniczenie rozwoju światowej pandemii koronawirusa. Nie będą wydawane żadne rodzaje wiz z wyjątkiem dyplomatycznych i oficjalnych, pracowniczych oraz dla przedstawicieli organizacji międzynarodowych, a ważność już przyznanych dokumentów tego typu zostanie zawieszona w porcie wylotu począwszy od godz. 13 czasu polskiego 13 marca br. Na ten sam okres Indie wstrzymują również obsługę ruchu bezwizowego – pasazer.com.

Dodatkowo ci, któzy po 15 lutego przebywały na terenie Chin, Włoch, Iranu, Korei Południowej, Francji, Hiszpanii i Niemiec będą poddani obowiązkowej kwarantannie.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top