Connect with us
Wiadukt Glenfinnan,

Artykuły

Wystawa o Harrym Potterze zwiedzi świat w 2022 roku

Wystawa o Harrym Potterze zwiedzi świat w 2022 roku

“Harry Potter: The Exhibition” planowana jest na przyszły rok. Fani młodego czarodzieja i świata magii będą mogli ją zobaczyć na prawie każdym kontynencie.

Wystawa objazdowa o Harrym Potterze

Spektakularna wystawa powstaje we współpracy z Imagine Exhibitions i Warner Bros. Ma podróżować po całym świecie, pojawi się w Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. 

Zwiedzający mogą spodziewać się specjalnie wykonanych elementów, mogą też oddać swego rodzaju hołd ulubionym postaciom, scenom i magicznym stworzeniom, które znamy z filmów. Wystawa “Harry Potter: The Exhibition” ma również ożywić magię twórców filmowych. Będzie można zobaczyć oryginalne kostiumy z filmów o Harrym Potterze i “Fantastycznych zwierzętach”.

Celem jest połączenie wszystkich aspektów magicznej krainy. Jest to więc 7 książek, które sprzedały się w ponad 500 milionach egzemplarzy na całym świecie, 8 filmów, przedstawienie teatralne “Harry Potter i Przeklęte Dziecko” oraz 5 tomów “Fantastycznych zwierząt”, z których do tej pory ukazały się tylko dwa. Gdzie będzie można zobaczyć wystawę i Harrym Potterze po raz pierwszy? Data będzie znana w najbliższych miesiącach.

Źródło: lonelyplanet


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top