Connect with us
Samolot,

Artykuły

Zakaz lotów przedłużony do końca roku. Lista krajów, do których nie będzie można lecieć

Zakaz lotów przedłużony do końca roku. Lista krajów, do których nie będzie można lecieć

W nowym rozporządzeniu Rady Ministrów, które obowiązuje od 9 grudnia 2020 nie zostanie dodane ani odjęte żadne państwo. Oznacza to, że na liście z zakazem lotów do/z Polski znajduje się 9 państw. Zakaz zostanie przedłużony do 31 grudnia br.

Zakaz lotów od 9 do 31 grudnia

Lista krajów z zakazem nie ulega zmianie. Zabronione jest wykonywanie międzynarodowych lotów cywilnych do dziewięciu państw: Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Gruzji, Armenii, Jordanii, Kosowa, Macedonii, Serbii oraz Stanów Zjednoczonych (z wyjątkiem lotnisk w Nowym Jorku i Illinois).


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product