Connect with us
Tramwaj w Lizbonie, fot. D. Koch Pixabay

Artykuły

Zakaz lotów do 44 krajów, na liście już nie jest Portugalia i Szwecja

Zakaz lotów do 44 krajów, na liście już nie jest Portugalia i Szwecja

W nowym rozporządzeniu pojawiły się kolejne zmiany dotyczące zakazu lotów do wybranych krajów. Wchodzi ono w życie dzisiaj, 12 sierpnia i obowiązuje do 25 sierpnia. Zniesiony został m.in. zakaz lotów do Szwecji, Portugalii i Egiptu.

Lista 44 krajów “zakazanych”

Nowe rozporządzenie zakazuje realizację lotów 44 krajów – nie można do nich polecieć oraz z których nie można wykonywać do Polski. 

Są to państwa: Bośnia i Hercegowina, Chiny, Czarnogóra, Demokratyczna Republika Wysp Świętego Tomasza i Książęcej, Rosja, Brazylia, Andora, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Eswatini, Meksyk, Izrael, Katar, Kuwejt, Argentyna, Armenia, Chile, Dominikana, Ekwador, Gabon, Gwatemala, Honduras, Irak, Kazachstan, Kirgistan, Kolumbia, Kosowo, Kostaryka, Macedonia Północna, Malediwy, Mołdawia, Panama, Peru, RPA, Salwador, Serbia, Singapur, Surinam, Republika Zielonego Przylądka, USA, Oman, Luksemburg, Boliwia, Wspólnota Bahamów. 

  • Z listy zniknęła Szwecja, Portugalia i Egipt – od 12 sierpnia można wykonywać z nich/do nich loty z/do Polski.

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top