Connect with us
Start samolotu, fot. Yu Kato Unsplash

Artykuły

Flipo przedstawia bilety kombinowane

Flipo przedstawia bilety kombinowane

Oszczędź czas dzięki naszej innowacyjnej technologii i zakup bilety kombinowane. Loty kombinowane pozwolą Ci na oszczędność nie tylko czas, ale również pieniądze. W dodatku cały proces rezerwacji jest prosty i szybki.

Ponad 1000 linii lotniczych realizuje loty komercyjne. Wiele z nich nie współpracuje ze sobą, inne ze sobą konkurują. Ot tak nie znajdziesz interesujących, tanich i dostępnych w łatwy sposób kombinacji lotów. 

Jak łączyć te najlepsze loty w jednym zamówieniu?

Flipo przedstawia nowy innowacyjny algorytm, który wyszuka takie bilety kombinowane różnych linii lotniczych, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Flipo.pl należy do międzynarodowej firmy pelicantravel.com s.r.o. z siedzibą na Słowacji. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu jest jednym z liderów w branży. Od pojawienia się na rynku firma obsłużyła ponad 1 milion osób. Wielu z nich jest z nami od samego początku i korzysta z naszego doświadczenia w branży turystycznej. Nowym produktem, który przedstawiamy są bilety kombinowane.

Możliwość rezerwowania kilku osobnych biletów w ramach jednego zamówienia jest wygodne, pozwoli oszczędzić czas i pieniądze. Przedstawiamy krótką instrukcję dla tych, którzy chcieliby zarezerwować bilety kombinowane.

Bagaż rejestrowany? Pamiętaj o odbiorze

W ramach lotów kombinowanych możesz wybrać loty z liniami niskobudżetowymi i tradycyjnymi. W podstawowych taryfach linie lotnicze umożliwiają zabranie ze sobą tylko bagażu podręcznego. Jeśli zdecydujesz się na bagaż rejestrowany (lub jest on oferowany w cenie), pamiętaj o jego odbiorze w trakcie przesiadki. Po wyjściu z samolotu udajesz się do punktu odbioru bagażu, ten ponownie musisz nadać przy stanowisku odprawy.

Wyjątkiem są loty tzw. code-share. Współpracujące ze sobą linie lotnicze mają między sobą umowę, która umożliwia nadanie bagażu aż do destynacji docelowej. Nie wiesz, czy Twoje połączenia objęte są taką współpracą linii lotniczych? Skontaktuj się z naszymi kolegami z działu pomocy klienta, sprawdzą to dla Ciebie.

Punkt odbioru bagażu na lotnisku
Punkt odbioru bagażu na lotnisku, fot. Keechuan Dreamstime.com

Każdy przewoźnik samodzielnie określa limity bagażu, które obowiązują na danych lotach. Dotyczy to zarówno limitu bagażu podręcznego i rejestrowanego. U jednego przewoźnika w cenie możesz mieć dwie sztuki bagażu, u drugiego jedną. Informacje dotyczące limitu bagażu (oraz możliwości jego zwiększenia) pojawiają się w trakcie dokonywania rezerwacji, dodatkowo może to dla Ciebie sprawdzić serwis pomocy klienta.

Jak wygląda anulacja biletu kombinowanego?

Zasady anulacji i zmiany określa dana linia lotnicza. W większości przypadków anulacja lub zmiana terminów nie jest dozwolona (lub jeśli jest, odbywa się za opłatą). Może mieć miejsce taka sytuacja, że jedną opcją jest zakupienie nowego biletu.

Jeśli kupujesz bilet zawczasu, polecamy Ci zakupić ubezpieczenie. Suma ubezpieczenia w porównaniu z kosztami biletów jest niewielka, ale może pokryć koszty anulacji lub leczenie za granicą. We współpracy z firmą ubezpieczeniową możesz wybrać jedną z trzech opcji: podróżowanie bez ubezpieczenia, podróżowanie z ubezpieczeniem STORNO (pokrywa on koszty anulacji biletów na podstawie warunków ubezpieczenia) lub ubezpieczeniem ISTOTA (pokrywa on koszty anulacji biletów na podstawie warunków ubezpieczenia, pokrywa koszty leczenia w trakcie podróży i wiele innych).


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top