Connect with us
Start samolotu

Artykuły

Dlaczego Flipo.pl to dobry partner przy rezerwacji biletów lotniczych

Dlaczego Flipo.pl to dobry partner przy rezerwacji biletów lotniczych

Bilet na Majorkę za 55 zł, USA za 699 zł albo Australia za niecałe 2 tysiące? Zakup biletu lotnicze to obecnie kwestia kilku kliknięć. Co jednak jeśli od momentu zakupu do lotu okaże się, że potrzebujesz zmienić datę lotu, dokupić dodatkowy bagaż lub okazało się, że szef nie dał urlopu i musisz zrezygnować z biletu? W takiej sytuacji warto mieć przy sobie solidnego partnera, który pomoże, sprawdzi, zadzwoni do linii lotniczych i spróbuje rozwiązać niemożliwy do rozwiązania problem.

Advertisement

Dlaczego rezerwować bilety lotnicze na Flipo.pl?

Flipo.pl należy do międzynarodowej firmy pelicantravel.com s.r.o. z siedzibą na Słowacji. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu jest jednym z liderów w branży. Od pojawienia się na rynku firma obsłużyła ponad 1 milion osób. Wielu z nich jest z nami od samego początku i korzysta z naszego doświadczenia w branży turystycznej.

Kupowanie tanich biletów na własną rękę na stronach, które mogą być podejrzane to duże ryzyko. Atrakcyjna oferta może zmienić się w koszmar – nie wiadomo jak się skontaktować, zmienić bilet, koszt rozmowy telefonicznej jest horrendalnie wysoki. Rezerwując bilet przez Flipo.pl na każdym kroku jesteś informowany o wybranym locie, warunkach, zasadach płatności. W przypadku niejasności możesz skontaktować się z nami telefonicznie, napisać maila czy dać znać na WhatsApp. 

Przez Flipo.pl możesz zarezerwować również bilety lotnicze tanich linii latających w Azji lub Amerykach. Lataj tanio z Jetstar oraz Scoot po Azji, Australii i Nowej Zelandii, Spirit Airlines w USA – proces rezerwacji odbywa się w języku polskim, bez komplikacji i ukrytych haczyków.

Zarezerwuj, ale zapłać później

Na Flipo.pl możesz zapłacić za bilety kartą (najszybszy sposób płatności), Tpay.com (szybkim przelewem bankowym) lub tradycyjnym przelewem.

Znalazłeś super bilet, ale nie jesteś pewny, czy Twoi znajomi polecą z Tobą? Większość biletów tradycyjnych linii lotniczych można zarezerwować i opłacić nawet po kilku godzinach. Dzięki temu masz czas na zastanowienie się, zaplanowanie urlopu, dzwonienie do znajomych, czy nie chcieliby polecieć z Tobą. 

Wygodą według wielu osób jest również to, że na bilety lotnicze jest wystawiana faktura. Jeśli więc lecisz w podróż służbową i chcesz przedstawić potwierdzenia o rezerwacji biletu, w trakcie jego zamawiania zaznacz, że chcesz otrzymać fakturę na firmę. 

Flipo.pl - sposoby płatnosci
W zależności od typu zamówienia możesz za nie zapłacić kartą, szybkim przelewem lub zwykłym przelewem.

Oferty tanich lotów

Flipo.pl dzięki swojej technologii umożliwia klientom dokonywać rezerwacji biletów lotniczych poprzez specjalne kalendarze – Flipo.pl / Oferty specjalne. Dzięki kilku filtrom w ciągu chwili możesz sprawdzić różne destynacje, wybrać interesujący Cię kontynent lub linię lotniczą. W przypadku tanich linii wyświetla się podgląd dni, kiedy realizowane są loty oraz ceny.

Nowość: bilety Multicity od Flipo.pl

Bilety łączone, loty z przesiadkami – Multicity to propozycja dla osób, które podczas jednej podróży chciałyby zobaczyć coś więcej. Masz możliwość wyboru konkretnego pakietu (zobacz aktualną ofertę biletów Multicity od Flipo.pl) lub zaplanować podróż według własnych upodobań (napisz, gdzie i kiedy chcesz lecieć, my przygotujemy dla Ciebie ofertę).

Flipo.pl - oferta biletów Multicity
Skorzystaj z oferty biletów Multicity od Flipo.pl i zobacz w trakcie jeden podróży kilka miejsc!

Flipo.pl: wszystko w jednym miejscu

Dzięki współpracy z naszymi partnerami w jednym miejscu możesz zarezerwować bilet lotniczy, hotel i samochód. Sprawdź nasz kompletny przewodnik: Jak wypożyczyć samochód za granicą? Na stronie hotele.flipo.pl zarezerwujesz hotel, hostel lub prywatny apartament według własnych preferencji.

Proces rezerwacji samochodu przez Flipo.pl jest prosty i intuicyjny
Proces rezerwacji samochodu przez Flipo.pl jest prosty i intuicyjny
Flipo.pl - rezerwacja holetu
Na hotele.flipo.pl znajdziesz ofertę noclegu według własnych preferencji

Usługi dodatkowe: im wcześniej zamówisz, tym taniej

Zarezerwowałeś swój bilet, ale w międzyczasie zdecydowałeś, że przydałaby się Ci dodatkowy bagaż? Skorzystaj z Zarządzania zamówieniem i wyślij zapytanie do naszego działu pomocy klienta. Nasi koledzy sprawdzą możliwości, jakie oferuje konkretny przewoźnik oraz ceny. W taki sam sposób możesz zamówić również np. ubezpieczenie.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie podróży?

Koszt ubezpieczenia podróży jest niewielką sumą w porównaniu z kosztami biletów lotniczych, hoteli, atrakcji. Czy warto ryzykować i narażać się na wysokie koszty leczenia za granicą? Przeczytaj o EKUZ (Europejskiej Karcie Ubezpieczenia Zdrowotnego), który może być niewystarczający podczas podróży: Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie podróży?

Ubezpieczenie od Flipo.pl
Podczas rezerwacji na Flipo.pl możesz zakupić ubezpieczenie podróży

Dział pomocy klienta Flipo.pl: zadzwoń, napisz email, zostaw wiadomość na WhatsApp

Na niektóre rzeczy nie ma się wpływu. Anulacja lotu, opóźnienie, przekierowanie na inne lotnisko… Dział pomocy klienta jest do Twojej dyspozycji. Napisz email, zadzwoń – Flipo.pl / Kontakt.  Możesz również skontaktować się z nami poprzez Facebook lub korzystając z WhatsApp Flipo.pl.

Flipo.pl - kontakt przez Whatsapp
Od niedawna możesz napisać do nas też na Whatsappie

Flipo.pl – kontakt w języku polskim i angielskim

Nasza strona dostępna jest również w języku angielskim. Z powodu rosnącej liczby zagranicznych klientów strona Flipo.pl/en dostępna jest w angielskiej wersji językowej. Koledzy z działu pomocy klienta również komunikują po angielsku. Gdyby to nie wystarczyło, w firmie znajdą się osoby mówiące po słowacku, czesku, węgiersku, niemiecku, ukraińsku, rosyjsku, chorwacku, włosku i francusku :).

Najnowszcze oferty znajdziesz również u nas na facebooku

Masz konto na facebooku? Polub naszą stronę – facebook.com/Flipopl oraz facebook.com/Flipohitypl – na bieżąco informujemy o ciekawych promocjach, inspiracjach podróżniczych i zniżkach na loty.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Click to comment
//
To Top