Connect with us
Expo 2020 Dubai

Artykuły

Leć do Dubaju liniami Emirates i odbierz darmowy całodniowy bilet na Expo 2020

Leć do Dubaju liniami Emirates i odbierz darmowy całodniowy bilet na Expo 2020

Linie Emirates są głównym partnerem i oficjalnym przewoźnikiem tegorocznych Expo 2020 Dubai. Z tej okazji przygotowała kilka niespodzianek. Pasażerowie lecący do Dubaju od 1 października do 31 marca 2022 r. otrzymają bezpłatny całodniowy bilet na to wydarzenie.

W jaki sposób mogę otrzymać bezpłatny bilet na Expo 2020 Dubai?

  • Oferta specjalna dotyczy wszystkich biletów powrotnych obejmujących lot do lub przez Dubaj z liniami Emirates w okresie od 1 października 2021 do 31 marca 2022.
  • Oferta dotyczy biletów zakupionych w klasie pierwszej, biznesowej i ekonomicznej.
  • Dotyczy pasażerów, którzy lecą do Dubaju, ale również się w nim przesiadają (przesiadka musi trwać minimalnie 6 godzin).
  • Bezpłatny bilet można otrzymać spełniając warunki oraz wypełniając formularz na stronie.

Emiraty mają 50-tkę

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się odwiedzić Dubaj solo, w parze, z rodziną lub w grupie znajomych, nigdy nie było lepszego czasu, aby odwiedzić tę metropolię. W tym roku odwiedzający Dubaj znajdują się w epicentrum największego wydarzenia tematycznego, które obiecuje przybliżyć świat w jednym miejscu. Można spodziewać się wielu atrakcji i wydarzeń specjalnych w ciągu sześciu miesięcy. Koniec końców Zjednoczone Emiraty Arabskie świętują w tym roku swoje 50. Urodziny.

Samolot Emirates, fot. Emirates.jpg
Samolot Emirates, fot. Emirates

Expo 2020 Dubai będzie pierwszym Expo na świecie, które odbędzie się w regionie Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowej (MEASA). Dubaj ma na celu inspirowanie ludzi, prezentując najlepsze przykłady współpracy i innowacji z całego świata, z naciskiem na zrównoważony rozwój i mobilność – napisano w komunikacie prasowym.

Ciekawy program, który zainteresuje każdego

Sześciomiesięczny, napięty program spektakularnego wydarzenia będzie pełen wrażeń, które będą odpowiadać wszystkim grupom wiekowym. Podczas Expo 2020 miłośników architektury otoczą inspirujące projekty. Odwiedzający mogą odwiedzić swój narodowy pawilon, ale także wszystkie inne, w których poznają inne kultury.

Miłośnicy podróży i lotnictwa mogą również odwiedzić dedykowany pawilon Emirates i poznać przyszłość lotnictwa komercyjnego. Dowiedzą się wszystkiego o projektowaniu kabin Emirates, posłuchają cennych doświadczeń lotniczych z linii lotniczych, a także dowiedzą się o osiągach i zużyciu paliwa dla zrównoważonej przyszłości. Zwiedzający będą mieli możliwość zaprojektowania samolotu i udziału w różnych doświadczeniach za pomocą których można będzie zrozumieć zasady działania samolotów.

Pawilon Emirates, fot. Emirates
Pawilon Emirates, fot. Emirates

Fotografie: emirates.com 

Loty do Dubaju z Emirates


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top