Connect with us
santorini

Artykuły

Podróże do Grecji: od 3 października z negatywnym testem na COVID-19

Podróże do Grecji: od 3 października z negatywnym testem na COVID-19

Pasażerowie przybywający do Grecji z Bułgarii, Węgier, Czech, Rumunii, Malty, Belgii, Izraela, Polski i Hiszpanii są zobowiązani do przedstawienia wyników negatywnego testu PCR na obecność COVID-19, przeprowadzonego do 72 godzin przed przybyciem do Grecji.

Z negatywnym testem do Grecji od 3 października

Grecja od czerwca wymagała wypełnienia od turystów specjalnej karty lokalizacji pasażera (Podróż do Grecji: wypełnij kartę lokalizacji pasażera). Rząd Grecji ogłosił jednak dzisiaj, że od 3 października obowiązują nowe zasady dla podróżujących z m.in. Polski.

Od 3 do co najmniej 12 października turyści lecący z Polski (dotyczy to zarówno obywateli jak i innych obywateli) muszą przed wylotem wykonać test na obecność nowego koronawirusa. Negatywny wynik nie może być starszy niż 72 godziny.

Informacja dla pasażerów od Aegean
Informacja dla pasażerów od Aegean

Zaświadczenie musi być w języku angielskim, zawierać imię i nazwisko pasażera oraz numer paszportu/dowodu osobistego.

PILNEOGŁOSZENIE DOTYCZĄCE LOTÓW Z RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ DO GRECJI. Pasażerowie lotów z Rzeczpospolitej Polskiej (Z…

Gepostet von Ambasada Grecji w Polsce – Πρεσβεία της Ελλάδος στη Βαρσοβία am Donnerstag, 1. Oktober 2020

Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product