Connect with us

Artykuły

Podróż do Hiszpanii: wypełnij specjalny formularz

Podróż do Hiszpanii: wypełnij specjalny formularz

Lecisz do Hiszpanii? Planujesz spędzić urlop na Costa del Sol? Przed podróżą wypełnij specjalny formularz na stronie spth.gob.es lub za pomocą aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH. Jest on obowiązkowy dla wszystkich zagranicznych turystów, niezależnie od kraju pochodzenia.

Hiszpania – formularz przed podróżą

Ze względu na ochronę zdrowia rząd Hiszpanii wdrożył szereg środków w celu ochrony zdrowia publicznego, w tym kontrolę zdrowia pasażerów po przybyciu do Hiszpanii. Na stronie spth.gob.es można wypełnić formularz kontroli zdrowotnej i uzyskać kod QR, aby pokazać go w punktach kontrolnych po przybyciu do Hiszpanii.

Każda postać ma charakter osobisty i niezbywalny i powiązany z konkretną podróżą.

Od 1 lipca formularz ten musi być wypełniony przez każdego pasażera, który będzie odpowiedzialny za to, że podane informacje są prawdziwe i dokładne. W przypadku, gdy pasażer jest osobą małoletnią lub osobą zależną / niepełnosprawną, formularz może wypełnić opiekun, który będzie odpowiedzialny za prawdziwość podanych informacji.

Po wypełnieniu formularza na stronie spth.gob.es lub za pomocą aplikacji SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH pasażer otrzyma indywidualny kod QR, który będzie kontrolowany po wylądowaniu w Hiszpanii.

Hiszpania: obowiązujące zasady

  • Obowiązek zachowywania dystansu 1,5 m.
  • Obowiązek noszenia maseczek ochronnych dla osób powyżej 6. roku życia w miejscach publicznych.
  • Obowiązek przestrzegania zasad higieny.

Loty do Hiszpanii

Hiszpania – bilety lotnicze


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
4.5/5 - (2 votes)

Rabaty

You currently have access to a subset of Twitter API v2 endpoints and limited v1.1 endpoints (e.g. media post, oauth) only. If you need access to this endpoint, you may need a different access level. You can learn more here: https://developer.twitter.com/en/portal/product