Connect with us
Santa Teresa di Gallura, Sardynia,

Artykuły

Podróż na Sardynię: wypełnij specjalny formularz

Podróż na Sardynię: wypełnij specjalny formularz

Wszyscy pasażerowie udający się na Sardynię (Cagliari) muszą wypełnić formularz, który jest dostępny pod adresem sus.regione.sardegna.it.

Urlop na Sardynii – wypełni kartę lokalizacji

Podobnie jak w przypadku Grecji (więcej: Podróż do Grecji: wypełnij kartę lokalizacji pasażera) oraz Cypru (więcej: Cyprus Flight Pass: co potrzebujesz wiedzieć przed podróżą na Cypr) również włoska wyspa Sardynia poinformowała o konieczności wypełnienia karty lokalizacji przez turystów. 

Dokument – karta lokalizacji należy wypełnić online na stronie sus.regione.sardegna.it przed wylotem zawiera informacje na temat lotu oraz miejsca zakwaterowania.

Loty na Sardynię

Sardynia: loty do Cagliari i Alghero


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
4.5/5 - (2 votes)
//
To Top