Connect with us
Palacio de Cibeles, Madryt,

Artykuły

Hiszpania będzie od 23 listopada wymagać testu na COVID-19

Hiszpania będzie od 23 listopada wymagać testu na COVID-19

Ministerstwo Zdrowia w Madrycie ogłosiło, że od 23 listopada br. dowód negatywnego wyniku PCR (w ciągu 72 godzin przed wyjazdem) będzie obowiązkowy dla podróżnych ze wszystkich krajów o wysokiej liczbie nowych zakażeń COVID-19. W Europie na liście znajdują się prawie wszystkie państwa, oprócz Norwegii i Finlandii.

Restrykcje dla Polaków – podróże do Hiszpanii

Hiszpania jako jeden z nielicznych krajów w Europie, który nie wymaga od podróżnych wykonania testów przed wylotem. Wystarczający był formularz lokalizacyjny. Od 23 listopada się to zmieni. Negatywny wynik testu będzie wymagany od wszystkich przybywających z krajów wysokiego ryzyka – w ramach Europy dotyczy to prawie wszystkich krajów, w tym Polski, z wyjątkiem Norwegii i Finlandii.

Test musi zostać wykonany w ciągu 72 godzin od planowanej podróży – wynik musi być sporządzony w języku angielskim lub hiszpańskim.

Źródło: independent


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
Click to comment

Rabaty

Szybkie #HOThity

Wiadomości z podróży i aktualności

1000 zł za problemy z lotem. W ofercie ubezpieczenie od Koala od odwołania i opóźnienia lotu https://t.co/S5j5OtrnpP1 rok temu
Ukraina: ministerstwo odradza podróże i wzywa do powrotu | Jak pomóc? https://t.co/qIZwSNInPE1 rok temu
Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br. https://t.co/HJN66lFIu71 rok temu
Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates https://t.co/CFsDm8lKRv1 rok temu
Expo 2020 w Dubaju: tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu https://t.co/6j0DxzmTbj1 rok temu
Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro https://t.co/On8HUpGnLA1 rok temu
Jak zwiedzić cały świat w jeden dzień? Wybierz się na Expo 2020. Wybraliśmy TOP pawilony https://t.co/VlAoG46skJ1 rok temu
Mikołajki w Polsce i za granicą https://t.co/IgpnfMDpMq1 rok temu
ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory! https://t.co/KSaqSPgAMu1 rok temu
10 nowości w Dubaju – to trzeba zobaczyć! https://t.co/FKeg6psJTw2 lata temu
1 2 3 5

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
//
To Top