Connect with us
Hiuragan,

Artykuły

Huragan Dorian zbliża się do USA – loty do Florydy mogą być zmienione lub anulowane

Huragan Dorian zbliża się do USA – loty do Florydy mogą być zmienione lub anulowane

Z niedzieli na poniedziałek huragan Dorian ma uderzyć we Florydę. Mieszkańcy stanu i osoby przebywające w południowo-wschodniej części USA informowani są o aktualnej sytuacji pogodowe. Linie lotnicze realizujące loty do/z Florydy wysyłają swoim klientom informacje dotyczące lotów i możliwych zmian lub anulacji.

American Airlines na swojej stronie internetowej informuje pasażerów o możliwych zmianach w rezerwacjach w związku z huraganem Dorian.  Przewoźnik jest w stałym kontakcie z amerykańskim Czerwonym Krzyżem oraz innymi instytucjami w celu jak najlepszego przygotowania się na uderzenie huraganu. Informuje pasażerów, że ze względu na silne burze i porywisty wiatr wiele lotów może zostać przekierowanych, zmienionych lub anulowanych.

American Airlines,
American Airlines, fot. Miguel Ángel Sanz Unsplash

Sytuacja dotyczy ok. 25 lotnisk we Florydzie oraz wyspach karainskich, w tym głównego lotniska w Miami.

W przypadku rezerwacji zakupionych poprzez Flipo.pl informacje o swoim locie możesz sprawdzić również: Flipo.pl / Zarządzanie Zamówieniem.

AKTUALIZACJA [3.9.2019] Według informacji tvn24 na Bahamach w związku z huraganem znignęło 5 osób, kilkadziesiąt zostało rannych. Huragan 4 kategorii zliża się obecnie do Florydy, kilkaset tysięcy osób zostało ewakuowanych.

Prawdopodobna trasa huraganu Dorian

Z powodu huraganu swoją wizytę w Polsce odwołał amerykański prezydent Donald Trump. Miał on wziąć udział w obchodach 80-lecia wybuchu II wojny światowej. Pisaliśmy o planowanej wizycie w kontekście możliwego zniesienia wiz do USA: O krok od zniesienia wiz do USA dla Polaków.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
//
To Top