Connect with us
Skrzydło samolotu

Artykuły

IATA: zbiór zakazów i ograniczeń w podróży większości krajów

IATA: zbiór zakazów i ograniczeń w podróży większości krajów

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa i prób zatrzymania/spowolnienia jego rozwoju wiele krajów zaczęło wprowadzać różnego rodzaju zakazy i ograniczenia w podróży dla swoich obywateli oraz cudzoziemnców. Zasady ulegają częstym zmianam, aktualizację z 11.03.2020 znajdziecie np. na stronie IATA.com.

Który kraj wymaga obowiązkowej kwarantanny, który przeprowadzi wywiad dotyczący odwiedzonych wcześniej krajów i będzie wymagał zaświadczenia o dobrym stanie zdrowia?

Obywatele których krajów nie mogą odwiedzać innych? Sprawdź informacje na stronie IATA.com. Weź pod uwagę również to, że zasady mogą ulec zmianie.

IATA: lista państw i zasady przekroczenia granic

Na stronie IATA.com można znaleźć informacje dotyczące ograniczeń w podróżach. Przedstawiona jest lista państw oraz data ostatniej aktualizacji.

Przykładowo można dowiedzieć się, że większość państw nie pozwala na przekraczanie granic lub wymagana od nich 14-dniowej kwarantanny od osób, które były niedawno w Chinach, Korei Południowej, czy też Włoszech.


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
Prosimy, oceń ten artykuł.
//
To Top