Connect with us
Blue Lagoon na Islandii

Artykuły

Islandia: 2 testy oraz 5 dni izolacji

Islandia: 2 testy oraz 5 dni izolacji

Islandia od 19 sierpnia wprowadza nowe restrykcje w związku z pandemią nowego koronawirusa. Obywatele kraju oraz turyści będą musieli w trakcie swojego pobytu dwa razy odbyć test na COVID-19 oraz poddać się 4-5-dniowej kwarantannie. 

Islandia: nowe zasady

Od 19 sierpnia wszyscy – miejscowi oraz turyści, po powrocie na Islandię będą musieli przejść test na nowy koronawirus na lotnisku. Drugi test będzie odbywał się 4 lub 5 dnia od daty przylotu. W czasie między wykonaniem testów pasażer zobowiązany jest do izolacji – tę będzie mógł ukończyć po tym, jak wyniki testów będą negatywne.

Z obowiązkowego testowania zwolnione są dzieci, które urodziły się w 2005 roku i później.

Alternatywą jest 14-dniowa kwarantanna.

Islandia jako jeden z pierwszych krajów aktywnie zaczął zachęcać turystów do odwiedzenia wyspy. Przez pierwsze dwa tygodnie od otwarcia przeprowadzali testy na nowy koronawirus na lotnisku (zobacz więcej: Islandia otwiera granice turystom. Test na Covid-19 chce pokryć islandzki rząd).

Źródło: onemileatatime.com


Specjalne znizki dla naszych czytelników

  • Zniżka 45 zł na bilety - pobierz naszą nową aplikację, zamów bilety na Flipo.pl za minimalnie 100 zł, podaj kod FLIPOHITY i oszczędź 45 zł w ramach zamówienia.
  • Wypożycz auto przez Flipo.pl. Kliknij, wybierz destynację, porównaj ceny, wybierz model samochodu i zarezerwuj. Auto odbierzesz po przylocie na lotnisku. Jesteśmy partnerem Rentalcars.com.
  • Dołącz do naszej grupy VIP podróżników - kliknij na zielony przycisk CHCĘ motrzymasz #flipohity notyfikacje na najlepsze oferty:

  • Nasz ulubieniec - podróżniczy newsletter, który odbierają tysiące podróżników:
5/5 - (1 vote)
Click to comment

Rabaty

Szybkie #HOThity

Wiadomości z podróży i aktualności

1000 zł za problemy z lotem. W ofercie ubezpieczenie od Koala od odwołania i opóźnienia lotu https://t.co/S5j5OtrnpP1 rok temu
Ukraina: ministerstwo odradza podróże i wzywa do powrotu | Jak pomóc? https://t.co/qIZwSNInPE1 rok temu
Leć z flydubai i otrzymaj bezpłatny karnet na nieograniczoną ilość wejść na EXPO do 31 marca br. https://t.co/HJN66lFIu71 rok temu
Bilet nielimitowany na EXPO ważny do 31 marca teraz BEZPŁATNIE z biletami Emirates https://t.co/CFsDm8lKRv1 rok temu
Expo 2020 w Dubaju: tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu https://t.co/6j0DxzmTbj1 rok temu
Na lotnisku w Wiedniu znajdziesz 16 kabin sypialnych. Noc kosztuje 48 euro https://t.co/On8HUpGnLA1 rok temu
Jak zwiedzić cały świat w jeden dzień? Wybierz się na Expo 2020. Wybraliśmy TOP pawilony https://t.co/VlAoG46skJ1 rok temu
Mikołajki w Polsce i za granicą https://t.co/IgpnfMDpMq1 rok temu
ATRAKCJE ZA DARMO: z biletem Emirates masz wejście na Burj Khalifa, Dubai Fountain Boardwalk i Views Observatory! https://t.co/KSaqSPgAMu1 rok temu
10 nowości w Dubaju – to trzeba zobaczyć! https://t.co/FKeg6psJTw2 lata temu
1 2 3 5

Najbardziej popularne

Polecane artykuły

Advertisement
Advertisement
//
To Top